Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic 42as600, Samsung UE40F6... ?

marivald 27 Lip 2014 17:11 1383 4
  • #1 27 Lip 2014 17:11
    marivald
    Poziom 7  

Szukam telewizora. Na pytania odpowiadałem w temacie https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=2814170 - nie będę tu powtarzał, wiele się nie zmieniło, może trochę limit ceny.

W sklepie oglądałem teraz następujące telewizory:
    Panasonic 42as600/500 (różnią się tylko ilością złącz? Czy będzie mnie boleć jak wezmę mniej?)
    Samsung UE40F6800 (nie jara mnie 3d, nie chcę za to dodatkowo płacić.)
    Samsung UE40F6300 (różni się czymś oprócz 3d od powyższego?)

Na korzyść samsunga słyszałem informacje na temat wielości aplikacji, wiarygodności marki. Podobno żaden model to nie rewolucja, ale wszystkie są solidne. Jest tych modeli niestety tak wiele, że gubię się troszkę. f6300, f6320, itd itp.

Panasonic z drugiej strony, podobno, zrobił wielki postęp i ma świetne, naturalne kolory. Niezły interfejs, wszystko solidnie.

Natknąłem się ostatnio na wątek https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=2864273 , w którym autor wspomina o problemach z aplikacjami, szczególnie po wifi, z którego chcę korzystać.

Proszę o radę na co się zdecydować.

0 4
  • #2 27 Lip 2014 22:28
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

To zdecydowanie brałbym nowy Panasonic niż stary Samsung.
    No się różni też Voice Control, dual core,my stream.
    Jako członek forum masz specjalne ceny na ten model, kalibrację gratis i radyjko gratis.

0
  • #3 28 Lip 2014 12:59
    marivald
    Poziom 7  

Zapomniałem dopisać jeszcze Samsunga 40f6400, nie wiem, dlaczego mi się porypało. Wiem, że ma aktywne 3d, które mnie nie interesuje, ale jak z jakością całej reszty?

Na czym polegają te specjalne ceny?

0
  • #4 28 Lip 2014 18:05
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

W sprawie cen napisz na PW
    Dalej nie widzę konkurencji dla Panasonica.

0
  • #5 11 Cze 2016 12:51
    marivald
    Poziom 7  

Panasonica kupiłem. Obraz bez zarzutu, ale oprogramowanie bardzo bardzo złe. Potwornie niewygodne. Dość powiedzieć, że nie da się zmienić rozmiaru napisów, nie wykrywa kodowania, etc. Obsługa kanałów też z XX wieku.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo