Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Car audio - Car audio nagle przestało grać

28 Lip 2014 07:04 2235 4
  • Poziom 13  
    Witam, mam problem, dziś rano podczas jazdy do pracy nagle przestało mi grać car audio, czyli sub i przednie głośniki, za to tylnie które są podłączone pod radio grały dalej, z tego co szybko zdążyłem zobaczyć to bezpieczniki na wzmaku i kablu prądowym są całe, jeżeli coś mam sprawdzić to mówcie po pracy sprawdzę.

Set-up
    wzamk- crunch gpx 1000.4
    przód- hertz dsk 165
    sub jakiś helix nie znam modelu
    radio pioneer 160 lub 190 ui
  • Moderator CarAudio
    Zmierz napiecie na zaciskach pradowych wzmacniacza i zobacz czy dioda sie swieci ...lub moze dioda PROTECT sie zapalila?
  • Poziom 13  
    Powiedz mi tylko czy moge to sprawdzić? przysłowiową żarówką, czy muszę szukać u kogoś miernika, ponieważ takiego nie posiadam.
  • Poziom 10  
    Miałem kiedyś wzmacniacz który wyłączał się na 20min jak się zagrzał i później znowu było ok może zabezpieczenie termiczne a kable sprawdzałeś może jakiś drucik zrobił zawarcie na wzmacniaczu.
  • Poziom 13  
    Nigdy nie miałem tak, ze wzmacniacz się wyłączył niezależnie czy było zimno czy gorąco bezpieczniki są całe, więc ciężko powiedzieć czy kable zrobiły zwarcie, chociaż wątpię że same kable zrobił zwarcie, a dziś jak jechałem to co ja byłem może 5 min w aucie :) więc na pewno się nie nagrzał :)

Dodano po 4 [godziny] 51 [minuty]:

Nie miałem miernika aby zmierzyć sam zasilacz się świecił, dioda Protect nie świeci, oddałem wzmacniacz do serwisu za kilka dni się dowiem co w nim nie działa