Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mastercook Future - ,,Pikający'' Resetujący się zegar ,Gaśnie piekarnik (M6E FL)

Niewiadow1 28 Jul 2014 14:10 6240 1
    Niewiadow1
    Level 8  
    Witam ,otóż mam problem.
    Podczas pieczenia ciasta po nieokreślonym czasie automatycznie wyłącza się ,dopiero po przekręceniu pokrętła na 0 i spowrotem na pozycję pieczenia wraca do pieczenia.
    Dodatkowo zegar automatycznie resetuje swój czas i niemiłosiernie pika (nieregularnie),muszę podjąć kilka prób nastawienia czasu ,ponieważ ,gdy wciskam przycisk regulacji resetuje się robiąc na złość,mogę nagrać filmik przedstawiający sytuację,jeżeli niezrozumiale opisałem.

Z tego co mi wiadomo Kondensator impulsowy x2 jest do wymiany ,ino jaka pojemność ??
    I nie mam pomysłu jak się dobrać do wnętrza.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    helomoto33
    Level 2  
    W moim piekarniku podczas pieczenia ,cały czas się świeci kontrolka od temp.i nawet nie można ustawić czasu pieczenia bo zaraz sie czas resetuje na godz.12:00 .Wtedy wyłącza się piekarnik .Nawet w ciagu dnia jeśli ustawiam prawidłowy czas to i tak po kilkunastu minutach lub po 3godz. czas się resetuje na 12:00.
    Przyciski od zegara są trochę z wierzchu podtopione od gorąca,ale to chyba nie przez to?Jeśli nie ustawię czasu to nici z pieczenia?