Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung NP300E5A - prawdopodobnie uszkodzona matryca po upadku z łóżka

28 Lip 2014 22:26 1626 3
 • Poziom 14  
  Witam w załączniku wysyłam 3 zdjęcia mojego laptopa który spadł z łóżka z 50 cm na panele i wszystko działa głos jest tylko że tak wygląda ekran laptopa jak na zdjęciach i czy to oznacza że laptop ma uszkodzoną matryce bo innej możliwości nie ma raczej niż matryca raczej??? i jeśli tak że to matryca czy jest nadzieja i czy jest sens iść do sklepu i wysłać go do serwisu bo laptop jest jeszcze na gwarancji czy nie ma po co iść bo tej gwarancji nie uznają i tak.

  Samsung NP300E5A - prawdopodobnie uszkodzona matryca po upadku z łóżka Samsung NP300E5A - prawdopodobnie uszkodzona matryca po upadku z łóżka Samsung NP300E5A - prawdopodobnie uszkodzona matryca po upadku z łóżka
 • Poziom 12  
  Witam,

  Wątpię że gwarancja obejmuję uszkodzenia mechaniczne, jest inna możliwość... poprostu kupić nową matrycę. (lub podłączyć zewnętrzny monitor) :) raczej nie wchodzi w grę :D
 • Poziom 18  
  To nie jest prawdopodobnie uszkodzona matryca tylko na pewno uszkodzona matryca. Gwarancja tego nie obejmuje, chyba że miałeś ubezpieczony. W autoryzowanym serwisie zapłacisz za to majątek. Poszukaj na aukcjach jakiejś matrycy (nawet używki) i sam wymień. Zaoszczędzisz pieniądze i czas.
 • Poziom 19  
  Ściągnij zaślepki na rogach, odkręć śrubki i zdejmij ramkę matrycy (podważ ją jakimś kawałkiem plastiku np patyczkiem po lodzie), następnie odkręć śrubki od prowadnic i wyjmij matrycę.Z tyłu będą jej oznaczenia zaczynające się XX156XXX gdzie X oznacza model matrycy i typ matrycy.Możesz zamiennie kupić np matową lub błyszczącą - to już kwestia Twoich preferencji, najważniejsze żeby złącze pasowało.Tu masz wydatek od 150zł do nawet 450zł zależnie od rodzaju matrycy.