Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung - Laptop wyłącza sie !!

mamba0 29 Lip 2014 16:14 894 7
  • #1 29 Lip 2014 16:14
    mamba0
    Poziom 6  

Witam od dzisiaj mam problem z moim laptopem firmy Samsung.Po odłączeniu kabla zasilania wyłącza się. Co ciekawe komputer pokazuje cały czas ze ma 89% naładowania baterii i nie rosnie ani nie maleje.Wyciągniecie baterii nie pomaga a koło ikony wyswietla napis nie ładuje.Jednak po odłączeniu kabla też nie da się go załączyć .Jak ktoś orientuje się co zrobić bardzo proszę o pomoc pozdrawiam.

• #2 29 Lip 2014 16:22
    Padrettini
    Poziom 17  

Podaj jakiś model tego laptopa, screeny z HW monitor i Crystaldisk. Nie zauważyłeś żeby się nadmiernie przegrzewał ?

• #3 29 Lip 2014 16:26
    cyzxer5
    Poziom 16  

Troche chaotycznie to napisales.

Rozumiem ze podlaczony do zasilacza laptop nie laduje baterii ktora stoi na 89% a po odlaczeniu zasilacza, laptop poprostu sie wylacza.

Czy tak?

• #4 29 Lip 2014 16:39
    mamba0
    Poziom 6  

cyzxer5 wlasnie tak jak napisales .
    model
    Samsung NP 350V5C-S08 jestem kobieta i nie znam się tak dokładnie

• #5 29 Lip 2014 16:52
    cyzxer5
    Poziom 16  

Na 99% padla Ci bateria - nie laduje i prawdopodobnie przeklamuje pokazujac poziom naladowania baterii na 89%.

Jako ze nie laduje to zapewne jest pusta lub uszkodzona dlatego laptop ci sie wylacza gdy odlaczasz zasilacz.

Cena nowej baterii dla tego laptopa to 110-150zł na jednym z popularnych, polskich serwisow aukcyjnych.

Teraz najwazniejszym pytaniem na jakie musisz sobie odpowiedziec jest to czy w ogole potrzebna ci bateria w laptopie - znaczna wiekszosc ludzi ktorych znam nigdy nie odlacza laptopa od zasilacza wiec jedyne co im daje ta bateria to chwilowe utrzymanie laptopa wlaczonego gdy pradu zabraknie( mowie chwilowe bo bateria ktora jest ciagle pod ladowarka traci swoja zywotnosc i tak po kilku latach bateria zamiast trzymac 1,5h to trzyma 3 minuty :D )
    Ba! Znam nawet osoby ktore kupujac laptopa nie podlaczyly don baterii twierdzac ze nie beda jej zuzywac skoro i tak nie beda chodzic z laptopem - moje tlumaczenia odnosnie tego ze takie lezenie baterii przez kilka lat jest dla niej gorsze niz ladowarka 24/7 skonczylo sie na niczym :P

• #6 29 Lip 2014 17:08
    mamba0
    Poziom 6  

oki dzięki za info martwiłam się ze to może być cos poważniejszego ,wiec na razie daruje sobie baterie ,bo i tak laptopa używam caly czas w jenym miejscu .A jak kosztów troszkę przypłynie to pomysle o baterii :)

• Pomocny post
    #7 29 Lip 2014 17:10
    cyzxer5
    Poziom 16  

Gdyby to bylo cos powazniejszego to pisala bys tu z telefonu lub od znajomego :D

Nie ma czym sie przejmowac to tylko bateria, najlepiej ja wyciagnij i wywal (byle nie do smieci) co by ci sie nie wylala kiedys bo bog jeden wie co z nia moze sie dziac :P

Mysle ze temat do zamkniecia :D

• #8 29 Lip 2014 18:05
    mamba0
    Poziom 6  

tak masz racje hehe :) nie wywale do smieci możesz być pewien :)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME