Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

niemoge ustawic anteny, cyfra+

24 Kwi 2005 18:05 3064 14
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    jeżeli masz dostep do fergusona 1018 lub 1118 w menu jest taka fajna opcja jak siła sygnału. i krecisz antena tak aby było na obu paskach 99% ja w ten sposób ustawiałem i wszystko grało
  • Poziom 25  
    Antenę najlepiej ustawić na tunerze analogowym. Co do wskaźnika sygnału w Philipsie to ten typ tak ma. Wyjdź z menu siły sygnału i wejdź spowrotem a wskaźniki się zmienią.
  • Poziom 17  
    Kręcisz w poziomie blokujesz
    póżniej w pionie blokujesz
    A na koniec kręcisz w konwerterem w obejmie
    W każdym przypadku blokujesz po uzyskaniu jak najlepszego efektu.
  • Poziom 12  
    Kup sobie lub pożycz od kogoś wskaźnik sygnału, cena ok. 50 zł i nie będziesz miał problemów. Koszt nieduży, a jak ustawisz komuś antenę to już ci się zwróci.
  • Poziom 25  
    Witam podłącze się do tematu , gdzie mozna kupic jakis mierniczek do ustawiania anteny też czasem męcze się z ustawianiem ale używam starego analoga tunera .

pozdrawiam marniu
  • Poziom 12  
    Albo w innym sklepie elektronicznym. Widziałem już dużo typów. Zauważyłem że miernik ze wskażnikiem diodowym czasem głupieje przy tunerze cyfrowym (może tylko mój) ale ja podłączam zasilacz albo baterię, więc radzę kupić taki który można zasilić z baterii a nie tylko z tunera. To po prostu jest to wygodniejsze.
  • Poziom 25  
    Witam wlaśnie najlepszym rozwiązaniem byłby z własnym zasilaniem , może ma ktos linki do jakiegoś sklepu w sieci gdzie taki sprzęcik można nabyć .

pozdrawiam marniu
  • Poziom 25  
    Witam panowie mówmy o realnych kwotach a nie o 1,5k hehe , a czy jak podłącze te 12v bezposrednio pod F to mierniczek nie padnie mi , czy ktos juz tak z was zrobił !

pozdrawiam marniu
  • Poziom 17  
    Ja tak robiłem z DSM 11.
    Jeśli nie zamienisz biegunów zasilania (+ ma być w środku, - na obudowie) to nie padnie.
    A jeśli pomylisz i padnie - to gwarancja nie obejmuje takiej usterki.
    Dlatego dla bezpieczeństwa warto właczyć w szereg jakąś diodę.[url]