Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

WSK 175 - Podłączenie części CDI

29 Lip 2014 22:01 3438 5
  • Poziom 2  
    Witam. Od roku jestem w posiadaniu polskiego motocykla WSK 175 z 82` roku . Na koniec remontu zabrałem się za popularną modyfikację czyli przeróbkę zapłonu na CDI. Dzisiaj kupiłem niezbędne do tego elementy ze skuterów 2t i regulator od jakiegoś ATV. Podłączenie cewek w stojanie i przewinięcie cewki ogarniam tylko nie wiem jak podłączyć moduł, cewkę W/N i regulator. Gdyby kolory były niewyraźne to mówię : regulator ma po kolei od lewej : czerwony, różowy, czarny, żółty i zielony przewód. Moduł ma czarno-czerwony, biało-niebieski, biały, żółty i czerwono-zielony . Cewka ma 2 kable i wiem że jeden ma iść na masę motocykla a drugi do modułu ale nie wiem który do czego , a ich kolory to żółto-czarny i zielony. Byłbym bardzo wdzięczny za rozpoznanie który kabel do czego ma iść ;)
    WSK 175 - Podłączenie części CDI WSK 175 - Podłączenie części CDI WSK 175 - Podłączenie części CDI
  • Poziom 25  
    Zabrałeś się za coś o czym nie masz pojęcia, lepiej będzie jak pozostawisz ten motocykl w oryginale bo szkoda go zepsuć bez odpowiedniej wiedzy
  • Poziom 2  
    Dzięki za link Muciek ale ten temat już parę razy przeczytałem tu i na innym forum :D Po prostu mam inne kolory kabli i chciałbym wiedzieć jaki kolor do czego ma być :cry: bo jeśli chodzi o całość przeróbki to wszystko rozumiem tylko kolory kabli są inne niż w poradniku :|
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Jeśli kolego wiesz z jakiego "chińczyka" nabyłeś podzespoły, to postaraj się o schematy tego pojazdu. Na jego podstawie rozszyfrujesz podłączenia i w taki sposób podłącz w przerobionej instalacji WSK. A co z impulsatorem.
  • Poziom 2  
    Impulsator kupiłem ale w nim rozkminiłem co do czego :) Dzięki bo o znalezieniu schematu od chińczyka nie pomyślałem :)