Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Telewizor 46-50 cali do 3000 zł

rangiz 30 Jul 2014 11:52 4782 14
    rangiz
    Level 15  
    Witam, poszukuję TV bogatego w funkcje multimedialne, problemem może być dość mocno nasłoneczniony pokój i ograniczony budżet, najlepiej w kwocie 2700-2800zł, powiedzmy 3000max. Kwota, którą podaję to budżet ostateczny, musi być też wbudowane wifi i podkreślam że od boku wpada dość sporo słońca.

Skłaniałbym się ku półmatowej matrycy, o ile jeszcze takowe istnieją, z czasów, gdy sam poprzednio brałem LEDa 2-3 lata temu. Od tego czasu niestety dość mocno wypadłem z obiegu, jedyne co mi przychodzi do głowy z opcjami Smarta w tej kwocie to:

Samsung UE48H6400
    LG 47LN575S

Co będzie oglądane? Filmy/seriale na równi ze sportem, sporo korzystania z aplikacji typu ipla i wszelkich tego typu internetowych, ale także sporo meczów piłkarskich.
    Rozmiar 46-47 cali to absolutne minimum.
    Za wszelkie wskazówki z góry dzięki, może ktoś ma jeszcze inny pomysł na TV...
    jacekko0
    Level 31  
    Proponuję Panasonic TX-L47ET60E, Sony KDL-48W605B lub LG 47LB670V.
    rangiz
    Level 15  
    Sony nigdy multimediami nie zachęcał, Panasonic wygląda ciekawie i ten LG też. Zastanawiam się tylko czy bliżej granicy 2,5-2,6 tys czy jednak pod górną granicę, czyli trzy...
    _PREDATOR_

VIP Meritorious for electroda.pl
    User removed account
    Level 1  
    rangiz
    Level 15  
    Myślę poważnie nad LG 47LB650, gdyż pod koniec tego tygodnia mogę go mieć za 2100zł, nówkę...
    User removed account
    Level 1  
    rangiz
    Level 15  
    Przedział niestety zmienia się na TV do 2500zł, więc wybór/konieczność.
    rafaltulon
    Level 11  
    Kurczę bo dwa wybory podane wyżej są mega dobre. Z naciskiem na Samsunga H6400. Oba obrazowo są wyjątkowo dobre i właściwie niczym nie ustępują pod tym względem TV za wiele tysięcy więcej. Czasem są nawet lepsze... (kontrast).

Zobacz profesjonalne testy i porównaj:

Panasonic AS640: http://hdtvpolska.com/page/articles.html/_/te...est-panasonic-seria-tx-48as640-as640-va-r1024

Samsung H6400: http://hdtvpolska.com/page/articles.html/_/te...amsung/test-3d-lcd-led-samsung-ue55h6400-r937
    rangiz
    Level 15  
    Dzięki za odzew, ale 2300-2500 to już w zaistniałej sytuacji jest dokładka do maksimum budżetu.
    Mamy coś w tym przedziale czy jestem skazany między wyborem LB650V lub jeszcze kombinowaniem nad dokładką do H6400?
    rangiz
    Level 15  
    A co sądzisz o pozytywnych opiniach o H6400 Samsunsa? Jestem delikatnie uprzedzony do tej marki po słabej serii 5-tej.
    User removed account
    Level 1  
    rangiz
    Level 15  
    Czyli rezygnować z LG na rzecz dokładki do Samsunga serii 6-tej, jeśli decyzja miałaby zapaść w tym tygodniu...
    User removed account
    Level 1