Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio Opel Corsa C 2001r. brak wyświetlacza

kamkas 30 Lip 2014 12:30 1047 5
  • #1 30 Lip 2014 12:30
    kamkas
    Poziom 2  

witam,
    niedawno kupiłam samochód - właśnie opla corsę c z 2001r. Auto było sprowadzane z niemiec. Mam problem z radiem... nie mam wbudowanego wyświetlacza do radia (nie wiem czy on był, czy ktoś go nie wymontował) radio jest oryginalne na płyty... jednak płyty nie działają a ze względu na brak wyświetlacza nie idzie ustawić żadnej stacji ;/
    mógłby ktoś podopowiedzieć co z tym fantem najlepiej zrobić?[/b]

0 5
  • #2 30 Lip 2014 12:42
    Maly
    Poziom 28  

A w jaki sposób wymontował? Tam wyświetlacz jest na desce rozdzielczej nad nawiewami. Wyświetla cokolwiek?
    Chyba, że dasz inne standardowe, pozostanie dziura, należy dać zaślepkę i brak będzie sterowania z pilota kierownicy, jeśli posiadasz.

Pozdrawiam

0
  • #3 30 Lip 2014 12:43
    dr.hannibal
    Poziom 22  

Wyświetlacz od radia jest u góry nad wylotami powietrza (wyświetla też godzinę i temperaturę).

0
  • #4 30 Lip 2014 12:47
    kamkas
    Poziom 2  

no własnie nad wywiewami nie ma nic... nie ma tego wyświetlacza jest samo radio i tu tkwi problem

0
  • Pomocny post
    #5 30 Lip 2014 12:50
    Maly
    Poziom 28  

W takim razie zakładam, że radio jest wogóle zakodowane, dlatego nie działają płyty. Być może na radiu, lub w papierach masz podany kod radia.
    Trzeba będzie dokupić wyświetlacz i wtedy będzie widać co się dzieje. Bo wpisywanie po ciemku może być ryzykowne

Pozdrawiam

0
  • #6 26 Wrz 2014 20:33
    udzior
    Poziom 9  

zamontuj sobie inne radio , nie oplowskie :) ja zamontowałem u siebie kenwooda i jest naprawdę lepszy od fabrycznego radia:)

0