Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zebra LP 2844 - Jaki program do obsługi?

VIPERMIKOLOW 30 Jul 2014 17:24 2481 4
    VIPERMIKOLOW
    Level 10  
    Witam. Kupiłem drukarkę zebra lp 2844.
    Niestety ale nie mam żadnego oprogramowania do niej, jedyne co znalazłem to sterowniki.
    Czy ma ktoś jakieś oprogramowanie do drukowania na tej drukarce?
    Szukałem ale nic nie umiem znaleźć.
    Jakich programów używacie do drukowania?
    VIPERMIKOLOW
    Level 10  
    Myślałem że jest jakiś specjalny program do tej drukarki:) Drukować chce ceny i opisy towaru.Później kody kreskowe. Ale to kiedyś. Głównie chodzi mi o opisy i ceny.

A nie masz może jakiegoś gotowego szablonu? Prawdę mówiąc to orłem z office to nie jestem.Mam openoffice
    dt1
    Admin of Computers group
    Sam tej drukarki nie posiadam, ale nie powinno to być skomplikowane. W Open Office MENU: Format -> Strona -> Strona i ustaw rozmiar etykiety, marginesy 0.5cm z każdej strony i szablon powinien być wystarczający. We właściwościach drukarki również powinieneś poprawnie ustawić wielkość etykiety. I to powinno wystarczyć - zrób krótki test i ewentualnie wprowadź drobne poprawki :)
    VIPERMIKOLOW
    Level 10  
    Chyba mnie to przerasta. Może znajdzie się jakaś dobra duszyczka z oryginalną płytą czy coś:)
    Jak robie tak jak mówisz to nic się nie dzieje.

Dodano po 59 [minuty]:

Jednak dałem rady:) jedno z czym nie umię sobie poradzić to wydruk. Nie chce mi drukować w poziomie tylko w pionie. Mam etykiety 10x6cm i drukuje zamiast wzdłuż to w poprzek.