Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Toshiba satellite L870 - bios jak wejść

raf406 31 Jul 2014 09:24 10368 8
    raf406
    Level 10  
    Witam. Posiadam Toshiba Satellite L 870 15X PSKFNE i nie mogę dostać się do biosu.
    Czy wie może ktoś jak się wchodzi do tego biosu dodam że większość kombinacji klawiszowych sprawdziłem i nic nie działa.Napiszcie mi jak dokładnie to zrobić .
    Dominik Wedler
    Level 13  
    F12, F8 lub F2, ewentualnie kombinacja [esc], [f1]
    raf406
    Level 10  
    Niestety żaden z tych klawiszy nie uruchamia biosu.
    Jakieś inne sugestie?
    REMUR.
    Level 26  
    Naciśnij i przytrzymaj klawisz F2, a następnie włącz komputer
    raf406
    Level 10  
    Też nie działa naciskam f2 i ciągle trzymając włączam komuter i nic normalnie uruchamia się windows
    raf406
    Level 10  
    Właśnie z powodu windowsa 8 chce dostać się do biosu i pozmieniać tam żeby uruchomić bootowalny dysk z windows 7.Ale zobacze tego linka co mi posłałes może coś się uda

Dodano po 25 [minuty]:

Udało się .Na podstawie twojego linka wszedłem do biosu i zrobiłem co trzeba.Ale niestety na to wygląda że w tym modelu Toshiby nie da się wejść do biosu żadna kombinacją klawiszową jedynie przez windowsa (windows 8 ) .chyba że ktoś ma jeszcze inny pomysł jak dostać się do biosa przy pomocy klawiszy klawiatury.
    Dzięki za pomoc
    REMUR.
    Level 26  
    Opis dotyczy TOSHIBA c-70, domyślnie Windows 7 Professional preinstalowany.
    Z ciekawości zainstalowałem Win 8 z płyty. Powrót do Win 7 okazał się nie możliwy ponieważ zostały zmienione parametry w biosie. A więc wchodzimy do biosu przez F2
    Advanced -> System Configuration -> Boot Mode ->UEFI Boot, UEFI Boot zmieniamy na CSM Boot.
    raf406
    Level 10  
    Po usunięciu windows 8 jednak działa opcja klawiszowa F2 nie wiem dlaczego ale już jest ok.Teraz za każdym razem podczas uruchamiania laptopa i przytrzymaniu F2 bios się załącza.
    Temat zamykam ,dzięki za wszystkie podpowiedzi.