Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MOTOROLA - NOWA BATERIA A PADLA PO 3 MIESIACACH

24 Kwi 2005 21:13 756 4
  • Poziom 12  
    Witam. Nie wiem co sie dzieje z tym telefonem. Moja mama ma Motorole T-192 czy jakos tak. Jest to stary model motoroli. Kupilem ja na Allegro i podobno z nowa bateria. Betaria byla NI-MH, po jakis 2 tygodniach telefon trzebabylo ladowac codziennie. Potem kupilem do niej nowke bateria LI-ON i dzialala wporzadku ale tylko trzy miesiace. Znowu jest to samo. Telefon trzeba ladowac codziennie. Nie wiem co jest grane?? Myslalem juz moze ze to nie wina baterii czy telefonu a moze ladowarki?? Czy jest mozliwosc ze to przez ladowarke?? Jak sprawdzic ladowarke czy laduje poprawnie.?? Bardzo prosze o pomoc.
    Pozdrawiam[/b]
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    Jakiej firmy jest bateria? Czy ja sformatowales? Bo jezeli to jakis no name to wywaliles kase w bloto kupujac ja, Jezeli nie to oddaj na gwarancji nawet best i foof daje pol roku gwarancji. Jaka masz ladowarke orginalna ? impuls czy trafo
  • Poziom 12  
    Baterie kupilem na allegro. Nie pamietam jakiej jest firmy ani czy jakas reklamacje przyjmuja. Ladowarka jest orginalna. Tylko ze mi sie wydaje ze to jednak wina ladowarki. Baterie formatowalem, dokladnie wedlug wskazan i dzialala super. Siadla poprostu z dnia na dzien. Nie wiem co robic. Jak sprawdzic ladowarke albo baterie.....
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    Moze ci telefon spadł albo sama bateria??? Być może oderwał się taki malutki układzik w bateri i dlatego nie działa. Jeżeli nic ni zdziałasz z reklamacją rozbierz ja i polutuj.

Pozdrówka
  • Poziom 12  
    Sęk w tym ze nie upadla mi komorka ani bateria. Nie wiem co jest grane z tym telefonem. Chodzi mi czy istnieja jakies sposoby na to by sprawdzic:
    Czy to wina telefonu?
    Czy wina bateri?
    Czy moze ladowarki?

Czy takim cyfrowym miernikiem spradze co jest grane????