Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba satellite - nie laczy sie prze wifi

31 Lip 2014 17:43 1116 8
  • Poziom 9  
    Witam. Chcę się polaczyc przez w wifi przez mojego laptopa, ale wyskakuje mi komunikat, że nie można uzyskać adresu ip. Podejrzewałem, że musze kliknąć odśwież na routerze, ale laptop kolegi czy telefon łączy się bez problemu. Zabezpieczenia to wpa2. Ja mam windows xp sp3. Wyczerpały mi się pomysły. Jak sprawdzałem w grze, dlaczego nie chce mi się połączyć to wyskakuje error 11004.
  • Poziom 43  
    lincoln_88 napisał:
    Zabezpieczenia to wpa2. Ja mam windows xp sp3. Wyczerpały mi się pomysły

No to wpisz nr klucza tego zabezpieczenia w momencie kiedy się łączysz po wifi z siecią.
  • Poziom 9  
    No bez przesady. Kod do internetu potrafię wpisać. Jak by to było tylko to to by było za proste i bym nie pisał. Problem w tym, że nie mogę sprawdzić routera i kliknąć na nim odśwież, bo jestem na wakacjach i nie wypada chpdzić do gospodarza narzucając się "bo ja wiem lepiej". Sterowniki mam najnowsze jakie się da.
  • Poziom 43  
    lincoln_88 napisał:
    Problem w tym, że nie mogę sprawdzić routera i kliknąć na nim odśwież

A co Ty chcesz odświeżać w routerze?.
  • Pomocny post
    Poziom 33  
    Witam
    A jak masz ustawione DNSy? na automat czy też własne, wygląda mi to na blokadę DNSów wpisanych na sztywno.
    Spróbuj ustawić na automat a jak nie to zerknij we w właściwości sieci w jakimś pracującym komputerze i spisz sobie stamtąd DNSy na których sieć działa.
    Piotr
  • Poziom 9  
    Bo w domu mam taki router (z resztą wiekszosc takich jest np. Livebox), gdzie musze kliknac taki przycisk (nie pamiętam nazwy: wpn/wps cos takiego chyba) wtedy kiedy dane urządzenie chce połączyć się z routerem. Dnsy mam auto ale jak wpisałem jakieś z neta (bo ktoś podawał) też nie szło. Zaraz ściągnę od kolegi i zobaczę.
  • Poziom 43