Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Władimirec t25a1 - podnośnik idzie w górę a nie opada

31 Lip 2014 20:47 1986 12
  • Poziom 7  
    Witam.
    Mam taki problem z Władimirem. Polega on na tym że podnosi się on a nie chcę się opuścić nawet podcciężarem. odkręcone zostały przewody siłowe od siłowniki i nie chce opaść. Siłownik był rozbierany i oczyszczon w wszelkiego brudu i nowe uszczelniacze dane.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 29  
    Zaworek na górnym deklu siłownika nie jest wciśnięty?
    Powinno go sporo wystawać, jeśli nie wyciągnąć szczypcami.
    Druga opcja wykręć prawy króciec - nypel do którego przykręcony jest przewód. Siłownik powinien już w tedy opaść. Sam króciec wyczyścić, a zwłaszcza mały otworek w jego dławiku, zapewne ma ciało obce.
  • Poziom 7  
    Zaworek jest nowy i wystaje. A co do króćca to zobaczę jutro, prawdopodobnie coś tam siedzi bo po rozkręceniu słownika były w nim kawałki uszczelki gumowej z rurki która odprowadza olej z dolnej części słownika. Jutro napiszę czy coś pomogło.
  • Poziom 21  
    Sam nie miałem, dużo do czynienia z ruskiem, ale kolega też miał taki problem, przyczyną była zapchana jakaś tam dziurka, po prostu zatkała się opiłkiem, na 100 % u ciebie to będzie to. :D
  • Poziom 7  
    Jutro około 9 napiszę czy pomogło.
  • Poziom 7  
    mtracz nypel miał kawałek oringa. Dzięki. A jeszcze jedno dlaczego jak wezmę wajchę od podnośnika do góry to nie opada(wajcha w pozycję neutralną) jak podniesie ramiona.
  • Poziom 10  
    kico123 napisał:
    mtracz nypel miał kawałek oringa. Dzięki. A jeszcze jedno dlaczego jak wezmę wajchę od podnośnika do góry to nie opada(wajcha w pozycję neutralną) jak podniesie ramiona.

Witam,pompa wytwarza zbyt małe ciśnienie lub rozdzielacz do regeneracji i regulacji.Pozdrawiam
  • Poziom 29  
    Dźwignia nie odbija nawet przy wyższych obrotach silnika?
    Jak z udźwigiem cięższych maszyn?
  • Poziom 7  
    z udźwigiem cięższych maszyn nie patrzyłem a na wyższych obrotach nie odbija.
  • Poziom 29  
    Albo pompa nie wytwarza odpowiedniego ciśnienia.
    Za nisko ustawione ciśnienie zaworu przeciążeniowego.
    Zużycie rozdzielacza - zużyta sekcja, wewnętrzne przecieki. Podnośnik trzyma zawieszone narzędzia w górze?
    Zabrudzona automatyka zatrzasku która jest odpowiedzialna za odbijanie dźwigni.
  • Poziom 7  
    Problem rozwiązany, mało oleju było.
  • Poziom 29  
    To musiało być bardzo mało oleju.
  • Poziom 7  
    Było 1,5l to trochę mało.