Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 6310 - resetuje się przy SMS

wigru 24 Kwi 2005 23:45 933 4
  • #1 24 Kwi 2005 23:45
    wigru
    Poziom 15  

Witam,
    Mam taką 6310i co się resetuje jak jest się dla niej za szybkim przy pisaniu SMS to następuje zawieszenie na 3sek, reset bez podświetlenia i ponownie jest wszystko OK. Jak leży i się jej normalnie (nie za szybko) używa to działa bez problemu. Wersja softu v7.0 . Co można jej zrobić i co radzicie?

--
    Pozdrawiam, Wiktor
    wigru(malpa)poczta.onet.pl

0 4
  • #2 25 Kwi 2005 10:25
    sqnhead
    Poziom 21  

Niewiem ja z tym aby być dla niej szybkim hehe ale mialem objaw tego typu z zawieszaniem lub resetowaniem na 6310 (bez i), a problemem bylo u tej babki że chomikowała smsy na wage. miałem koło 130 smsów. po skasowaniu wszytskich telefon chodził swietnie.

Pozdro

0
  • #3 25 Kwi 2005 13:58
    unlocker1x
    Poziom 14  

zaniż wersję oprogramowania i zobacz jak wtedy sie sprawuje

0
  • #4 25 Kwi 2005 14:16
    soki
    Poziom 17  

mialem już dwie sztuki 6310i które z softem 7.0 nieciekawie sobie radziły.
    Czytałem gdzieś że były dwa rodzaje płyt do 6310i, z delikatnymi różnicami, i z tego co wiem to jedna z płyt nie radzi sobie z tym softem. Wgraj 5.60 chodzi zawsze i bezproblemowo na każdym fonie. a co do szybkości to nie zauważyłem różnic w działaniu. No może to zabezpieczenie bluetooth'a ;)

0
  • #5 26 Kwi 2005 00:38
    wigru
    Poziom 15  

Witam ponownie,

Do tej 6310i wgrałem dzisiaj soft v5.60 i dalej jest to samo. Jak się jej "normalnie" używa to działa, jak "szybko" to się zawiesza i resetuje.
    Wcześniej jak go dostałem telefon się nie włączał, pogrzałem mu troche flasha, w sumie od tamtej pory mineły ze dwa miesiące i tak sobie jakoś działa. Myślicie, że wymiana na nowy/inny pomoże skoro na tym się odpala i działa? IMEI ma normalny (bez zer i pytajników), flashuje się też bez błędów na różnych flasherach. Czy problem może leży gdzie indziej? Pozostałe funkcje (zegar, zasięg, Bluetooth) działają. Zauważyłem, też że po zaniżeniu softu zniknął problem ze stanem konta w Heyah. W v7.0 po wpisaniu *108# wypisywał "Poza zasięgiem sieci" a w v5.60 za każdym razem poprawnie pokazuje stan konta.

--
    Pozdrawiam, Wiktor
    wigru(malpa)poczta.onet.pl

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo