Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tylna postojówka sie nie swieci- Daewoo Tico

25 Kwi 2005 02:13 2915 7
  • Poziom 16  
    Witam! Mam problem z lewa tylna postojowka. Nie swieci!!! Jak włącze hamulec to sie swieci swiatlo stopu. Zamienialem żarówki lewa prawa i niec sie nie zmienialo. Dotego przednie postojówki też sie nie świecą, ale ich juz nie sprawdzałem, może to tylko żarówki. A może nie?!? Może to jest problem jakiegoś bezpiecznika? Dotego z tyłu zmieniałem klosze by sprawdzić czy może wina jest w gniazdach i również jest bez zmian. Co może być nie tak? Prosze o pomoc.
    Paszczak22
  • Poziom 29  
    Jeśli świeci prawa, to nie jest to bezpiecznk. Niestety w TICO jest problem z zaśniedziałymi konektorami we wtyczkach. Sam mam TICO i co jakiś czas musze walczyć z kolejnym światłem. Ten typ tak ma... :D

Dodano po 28 [sekundy]:

Jeśli świeci prawa, to nie jest to bezpiecznk. Niestety w TICO jest problem z zaśniedziałymi konektorami we wtyczkach. Sam mam TICO i co jakiś czas musze walczyć z kolejnym światłem. Ten typ tak ma... :D
  • Poziom 14  
    Myślę,że uszkodzony jest bezpiecznik i jednocześnie zarówka lewy przod.
    Sprawdź połaczenia przy lampach.
  • Poziom 16  
    A gdzie jest ten bezpiecznik?
  • Poziom 15  
    W skrzynce bezpieczników...zapewne.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    Ja stawiam na wiazke pod tylnym zderzakiem. Przewody mimo tego ze na oko wygladaja ok, sa zasniedziale pod izolacja, co powoduje przerwe. To samo dzieje sie z oswietleniem tablicy (w moim Tico kostki od oswietlenia tablicy doslownie odpadly od wiazki) i z przeciwmgielnym. Jedyna opcja to wymiana przewodow od kostki do kostki (w boczkach plastikowych w bagazniku) i dokladne zabezpieczenie przed dostepem wilgoci nowej wiazki.

P.S. Zapraszam na forum.klubtico.org
  • Poziom 16  
    HMM... no wiecie nie wiem kto mial racje ale problem sam sie rozwiazal bez wymieniania bezpiecznikow. Ja bym stawial na jakies styki zasniedziale ale poki dziala to ja wole niedotykac