Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows xp 64bit - Błąd aktywacji klucza

Lasiaty 03 Sie 2014 19:13 1191 5
  • #1 03 Sie 2014 19:13
    Lasiaty
    Poziom 10  

Witam,
    od kilku godzin walczę z błędem aktywacji systemu Windows XP Pro 64bit. Oprogramowanie zostało pobrane z serwisu Microsoft DreamSpark (jestem studentem więc mam darmowy dostęp do systemów operacyjnych). Klucz przed pobieraniem został wygenerowany i powinien być poprawny. Klucz, który został wyświetlony przed procesem pobierania niestety nie jest poprawny. Ne mam pojęcia co dalej robić . Komputer jest z roku 2007 więc Windows 7 może być dla niego za nowy. Może ktoś z forumowiczów miał podobny problem?
    Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
    Pozdrawiam.

0 5
  • #2 03 Sie 2014 19:15
    Kolobos
    Spec od komputerów

Dlaczego wybrales XP 64bit? Ten system to pomylka i proszenie sie o problemy, nie mowiac juz o braku sterownikow.

0
  • #3 03 Sie 2014 19:18
    Lasiaty
    Poziom 10  

Witam,
    wybrałem xp 64bit gdyż komputer jest wyposażony w procesor, który obsługuje systemy 64 bitowe. Problemów ze sterownikami nie mam. Problem jaki mam z tym systemem to aktywacja jego. Oczywiście system jest oryginalny.
    Pozdrawiam.

0
  • #4 03 Sie 2014 19:20
    Kolobos
    Spec od komputerów

Skoro wszystko jest legalne to zglos sie MS, a nie na forum. Powinni Ci pomoc.

0
  • #5 03 Sie 2014 19:29
    Lasiaty
    Poziom 10  

Myślałem, że może ktoś miał też ten problem. Najwyraźniej będę tam musiał się zgłosić.

0
  • #6 15 Sie 2014 13:16
    Lasiaty
    Poziom 10  

Witam ponownie.
    Powalczyłem jeszcze z aktywacją i udało się aktywować system przez internet.
    Dziękuję wszystkim za pomoc.
    Pozdrawiam.

0
  Szukaj w 5mln produktów