Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
W2 Usługi badań i pomiarów
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam]Zestaw nagłośnieniowy Pol Audio, głośniki McCauley i EVM, horny i inne

PANICZKAMIL 03 Sie 2014 21:15 3759 0
    PANICZKAMIL
    Użytkownik obserwowany
    Cześć.

1. Na sprzedanie potężny głośnik Mc Cauley 1540. Ma naklejkę El-Sound - czasem tak się trafia w McCauley-ach.

U mnie tańszy od STXa 15" a potrafi więcej ;)

15", 4" cewka, poteżny magnes i kosz, głośnik IDEALNY do subbasu estradowego(sam mam po dwa takie w kolumnach prywatnych 2x15").

Stan jak na foto, lekkie zagięcie na membranie ale głośnik gra i nie pierdzi, obciera itp, cewka idealna(patrz foto-jak cewka ociera to nie da się zmierzyć głośnika bo wskazania skaczą na mierniku a u mnie bez problemu pomiar hehe). Kopułka była lekko wciśnięta ale wiadomo - odkurzacz i już nie jest hehe.

Możliwa zamiana na coś innego z nagłośnienia - obudowy na 12", końcówka mocy 2u, potężne subbasy - proszę pisać - mogą być używane, uszkodzone, puste obudowy.

Cena 199zł.

[Sprzedam]Zestaw nagłośnieniowy Pol Audio, głośniki McCauley i EVM, horny i inne [Sprzedam]Zestaw nagłośnieniowy Pol Audio, głośniki McCauley i EVM, horny i inne [Sprzedam]Zestaw nagłośnieniowy Pol Audio, głośniki McCauley i EVM, horny i inne

2. Zestaw nagłośnieniowy Pol Audio do pubów czy dla DJa :

Na sprzedanie zestaw nagłośnieniowy, który odkupiłem z pubu.

Sprzęt instalowało tam XX lat temu Polaudio, więc mniemam, że to sprzęt tej właśnie firmy - o ile satelity wiadomo to basy nie mają tabliczek ale są na McCauley 1840, które to Polaudio montowało w tamtych czasach a właściciel przez te lata nic z tym nie robił.

Satelity idealne - nawet siatki odmalowałem - były 4 sztuki łącznie. Parametry - kolumny na głośnikach EVM w dole i Motorolla w górze, skuteczność 98DB, lekkie i poręczne.

Basy w sumie też ale była nowa kopułka przeciwpyłowa klejona u Głowackiego w Dragon's Head(60zł za kopułkę + przesyłkę zwrotną było na rachunku + jest na koszu naklejka Dragon's Head) bo stara odpadła i "Panie się zgubiła do odesłalim do naprawy" ). Poza tym zawieszenia, membrany, cewki oryginał - proszę patrzeć fotki. Parametry znalezione w sieci to skuteczność takich paczek 101-102db, moc wiadomo 400w i pasmo 40-150Hz. Całość w okuciach + 4 metalowe rączki.

Napędzane to było LX1100 doły a góry Elmuzem 2304.

Jak to gra - heh w lokalu gdzie to stało(200m2 + loże itp) zrywało gacie z pupy(nawet spocone i przyklejone:P ). Rzeźnia niezła przy 2ch takich basach i 4 satelitach.

Odpowiadam na pytania - ADS sprzedany, Elmuza nie brałem bo BARDZO zajechany z wyglądu był a drugie satelitki zostawiam sobie bo fajnie grają.

Czemu tak tanio ? Bo to nie nowy sprzęt, chcę to sprzedać a nie sprzedawać i parę zł zarobić no i z racji wieku nie będę cenił jak za zborze - nie jestem jak coniektórzy idioci sprzedający 2 drożne LDMy za 1000zł już od roku z czego już 300zł wydali na opłaty allegro hahah.

Możliwa zamiana na coś innego z nagłośnienia - obudowy na 12", końcówka mocy 2u, potężne(ale mniejsze niż te) subbasy - proszę pisać - mogą być używane, uszkodzone, puste obudowy.

Cena od 1499zł na allegro ale konkretna propozycja kończy aukcję

[Sprzedam]Zestaw nagłośnieniowy Pol Audio, głośniki McCauley i EVM, horny i inne [Sprzedam]Zestaw nagłośnieniowy Pol Audio, głośniki McCauley i EVM, horny i inne [Sprzedam]Zestaw nagłośnieniowy Pol Audio, głośniki McCauley i EVM, horny i inne [Sprzedam]Zestaw nagłośnieniowy Pol Audio, głośniki McCauley i EVM, horny i inne [Sprzedam]Zestaw nagłośnieniowy Pol Audio, głośniki McCauley i EVM, horny i inne [Sprzedam]Zestaw nagłośnieniowy Pol Audio, głośniki McCauley i EVM, horny i inne [Sprzedam]Zestaw nagłośnieniowy Pol Audio, głośniki McCauley i EVM, horny i inne [Sprzedam]Zestaw nagłośnieniowy Pol Audio, głośniki McCauley i EVM, horny i inne [Sprzedam]Zestaw nagłośnieniowy Pol Audio, głośniki McCauley i EVM, horny i inne [Sprzedam]Zestaw nagłośnieniowy Pol Audio, głośniki McCauley i EVM, horny i inne

3. Drivery EVM z cewkami 2". Model 5250 stosowany w Polaudio PA115 i PA215.

Na sprzedanie drivery z kolumn Polaudio - stosowane w PA115/h i PA215/h.

Stan jak na foto wizualnie a elektrycznie poszczególnie na foto tj. 1000% sprawne i działające poteżne 2" drivery.

Jedyna wada to w jednym lekko luźna jest ta śrubka do której przylutowany jest kabelek zasilający - pierdoła ale piszę o tym jak to u mnie wszystko opisane i bez niespodzianek.

Możliwa zamiana na coś innego z nagłośnienia - obudowy na 12", końcówka mocy 2u, potężne subbasy - proszę pisać - mogą być używane, uszkodzone, puste obudowy.

Cena jak za STXy D800, czyli 199zł.

[Sprzedam]Zestaw nagłośnieniowy Pol Audio, głośniki McCauley i EVM, horny i inne [Sprzedam]Zestaw nagłośnieniowy Pol Audio, głośniki McCauley i EVM, horny i inne [Sprzedam]Zestaw nagłośnieniowy Pol Audio, głośniki McCauley i EVM, horny i inne [Sprzedam]Zestaw nagłośnieniowy Pol Audio, głośniki McCauley i EVM, horny i inne

4. Głośniki średniotonowe BEYMA 10G150 - idealny stan, wyjęte z nadstawek tubowych Silver Sounda.

Na sprzedanie wspaniałe głośniki estradowe Beyma. Model 10G150 - potężna efektywność 99db i miłe brzmienie. Stan ideał. Pracowały jako mid basy w nadstawkach tubowych Silver Sound od 150Hz.

Najlepsze w nich to u mnie cena za nie jak za STXy;)

Dane tutaj : http://www.elmuz.com.pl/beyma/10g150.htm

Cena to 299zł

KONTAKT :

TEL 606 79 25 56
    GG 4363005
    MAIL paniczkamilallegro(malpa)interia.pl

Pozdrawiam
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • W2 Usługi badań i pomiarów