Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seat Leon 1p 2007 - Wymiana radia + wybór skrzyni basowej

04 Sie 2014 11:04 1845 2
  • Poziom 2  
    Witam.

Jestem nowy na forum nie posiadam wielkiej wiedzy na temat car audio i szczerze nie mam czasu takiej wiedzy bardzo pogłębiać w związku z czym zwracam się do was drodzy forumowicze z pytaniami :)

Planuje zakup skrzyni basowej i całego osprzętu do niej do samochodu Seat Leon 1p 2007r oraz wymianę seryjnego radia.

Słucham każdego rodzaju muzyki z naciskiem na Rap rock i dubstep - lubię głęboki niski bas.

Zaplanowałem wymianę radia z seryjnego na SONY WX-GT90BT radio 2DIN z CD/USB Bluetooth 4x52W (Nie wiem czy to dobry wybór ale wymiana radia następuje tylko dlatego że seryjne nie posiada odpowiednich wyjść na wzmacniacz , a navi w radiu mnie nie interesuje ) Jeżeli jest coś lepszego w podobnych pieniądzach proszę o poradę :)

Główny dylemat : nie wiem jaką skrzynie zakupić i tu mam 3 na oku :

HiFonics ATL12BPS
    HERTZ EBX 300
    Infinity 1240SE

Skłaniałem się najbardziej ku Hertz oraz Infinity ze względu na cenę.
    Proszę o poradę :)
    Nie wiem również jakim wzmacniaczem napędzić swój przyszły wybór.
    Również proszę o radę :)

Powerbass ACP-2.4 kondensator 2,4F Klasa Premium - czy będzie wystarczający ?

PS. Kwota jaką przeznaczam na wzmacniacz i skrzynię to 1300-1500zł nie interesują mnie używki.
  • Poziom 15  
    Kolego wygląd to nie wszystko a niestety pozycje które podałeś poza wyglądem nic sobą więcej nie reprezentują. Skoro sprzęt ma być tylko nowy to ja bym celował w RE Audio SRX lub RF-a puncha i do tego jakiś monoblok np crunch gpx2000d.
  • Poziom 2  
    Jak mówiłem nie znam się kompletnie dlatego zwróciłem się o pomoc w wyborze.

Te mi się po prostu spodobały a infinity polecił znajomy bo ma i mówił że daje rade.

Wygląd nie jest dla mnie ważny.

Chciałbym od razu zakupić w skrzyni dedykowanej.