Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

peugeot partner 1998 1.9 - jak podłaczyc nowy sterownik na pilota?

jarku19hw 05 Aug 2014 09:22 3600 3
    jarku19hw
    Level 2  
    Witam, potrzebuje porady . Mam w swoim aucie centralkę na kluczyk tylko jest taki problem ze kupiłem samochód bez kluczyka i auto się nie zamyka wszystko działa .Chciałem wymienić sterownik tylko nie mogę znaleść schematu starego sterownika na internecie :/ a tam jest podłączone 6 kabelków cienkich zielonych, jeden gruby zielono-żółty i 3 żółte nie mam zielonego pojęcia jak to podłączyć i co jest do czego :/ stary sterownik to KIEKERT 9611914080 a ten co chce podłączyć to CARPROTECK BX60 . Jak ktoś ma taki schemat jak podłączyć to będę bardzo wdzięczny albo może ktoś wie jak to podłączyć :) z góry dziękuje za pomoc :) a oto fotki sterowników i kabli. peugeot partner 1998 1.9 - jak podłaczyc nowy sterownik na pilota? peugeot partner 1998 1.9 - jak podłaczyc nowy sterownik na pilota? peugeot partner 1998 1.9 - jak podłaczyc nowy sterownik na pilota? peugeot partner 1998 1.9 - jak podłaczyc nowy sterownik na pilota? peugeot partner 1998 1.9 - jak podłaczyc nowy sterownik na pilota?
    jarku19hw
    Level 2  
    nikt mi nie pomoże?:/
    kybernetes
    Level 39  
    Stary sterownik zostaje, dopinasz się tylko do przewodów na stykach 6 i 8 ze sterowaniem radiowym. Jeden z nich to sygnał otwierania a drugi zamykania (sprawdź kontrolką który jest który).

Lepiej wpiąć się w centralkę pilota zamka, pod deską za radiem - zamek 1A,2A, kierunkowskazy 4B, 5B, masę i zasilania sam znajdziesz kontrolką.
    jarku19hw
    Level 2  
    ok bardzo dziękuje ci za pomoc trochę mi to rozjaśniło w głowie idę podłączać :) zobaczymy co z tego wyjdzie :)