Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Aktualizacja map do Lark 43.3

Vinyljam 05 Sie 2014 12:10 8913 9
  • #1 05 Sie 2014 12:10
    Vinyljam
    Poziom 1  

Witam. Dziś kupiłem nawigacje Lark 43.3, jednak chciałbym wgrać do niej aktualizację z nowymi mapami. Słyszałem coś o auto mapie, czy to faktycznie ten program? Nie dostałem żadnej płyty.
    Pozdrawiam

• #3 05 Sie 2014 17:09
    Freddy
    Poziom 43  

Vinyljam napisał:
    Witam. Dziś kupiłem nawigacje Lark 43.3, jednak chciałbym wgrać do niej aktualizację z nowymi mapami. Słyszałem coś o auto mapie, czy to faktycznie ten program? Nie dostałem żadnej płyty.
    Pozdrawiam

http://www.larkmaps.pl/ bądź zakup innej mapy, to jedyne legalne wyjście.

• #4 09 Sie 2014 09:23
    Koderr
    Poziom 14  

Freddy napisał:
    [...]
    http://www.larkmaps.pl/ bądź zakup innej mapy, to jedyne legalne wyjście.

Witam.
    No i tu się podepnę, ponieważ próbowałem zainstalować do identycznego urządzenia aktualizację z larkmaps.pl.
    Program do aktualizacji rozpoznał urządzenie, sprawdził obecną instalację (wersję) i poinformował o możliwej aktualizacji.
    Potwierdziłem. Wyglądało, że wszystko przebiega prawidłowo, aktualizacja trwała ok. 1/2 godz.
    Po tym czasie program poinformował o prawidłowo zakończonej instalacji plików.
    Jakież było moje zdziwienie, kiedy ko kliknięciu >Dalej< (rejestracja) >Zakończ< program rozpoczął pracę od nowa.
    Ponownie rozpoznał wersję zainstalowaną na urządzeniu - o dziwo, była to ta sama wersja, co przed "aktualizacją" i zaproponował aktualizację (dokładnie jak za pierwszym razem).
    Anulowałem. Na szczęście poprzednia wersja pozostała nienaruszona.
    Co kolega proponuje w takiej sytuacji?

• #5 10 Sie 2014 20:42
    Freddy
    Poziom 43  

Koderr napisał:
    ... Co kolega proponuje w takiej sytuacji?
    Czytać dokładnie opisy, jakie podaje producent.

• #6 10 Sie 2014 22:42
    _Olivka
    Poziom 24  

Po instalacji LarkMap włóż kartę do urządzenia nawigacyjnego, uruchom program, następnie zamknij program, wyciągnij kartę z urządzenia nawigacyjnego,włóż do czytnika, uruchom instalator LarkMap i kliknij rejestracja. Jak to wykonasz to mapa się uruchomi.

• #7 11 Sie 2014 16:00
    Koderr
    Poziom 14  

Freddy napisał:
    [...]Czytać dokładnie opisy, jakie podaje producent.

Tak...
    Dziękuję.
    To na prawdę rada godna fachowca ;-)
    Pomogło, potrafię teraz trochę szybciej czytać;-)

Moderowany przez arnoldziq:

Proszę się powstrzymać od takich uwag.
    3.1.9. Zabronione jest rozpowszechnianie treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku do innych Użytkowników lub osób trzecich.

• #8 12 Sie 2014 14:22
    Freddy
    Poziom 43  

Gdybyś kolego zastosował się do mojej wskazówki, miałbyś już problem z głowy, ale Ty wolisz czekać na gotowca od kogoś i wymądrzanie się.

• #9 15 Sie 2014 21:20
    _Olivka
    Poziom 24  

Podłącz włączone urządzenie (wyłącz na urządzeniu program LarkMap) do komputera PC   
    dla systemu Windows XP – upewnij się że masz zainstalowany program AciveSync ,  
    dla systemu Windows Vista, Windows 7 – upewnij się, że na komputerze zainstalowano
    najnowszą wersję oprogramowania Windows Mobile Center
    i uruchom instalator aplikacji.
    Proces przebiegnie automatycznie prosząc Cię jedynie o potwierdzenia kolejnych kroków.

• #10 21 Sie 2014 16:45
    Koderr
    Poziom 14  

_Olivka napisał:
    Po instalacji LarkMap włóż kartę do urządzenia nawigacyjnego[...]

Nie instalowałem LarkMap na karcie, to była (raczej miała być) aktualizacja mapy.
    _Olivka napisał:
    Podłącz włączone urządzenie (wyłącz na urządzeniu program LarkMap) do komputera PC dla systemu Windows XP; upewnij się że masz zainstalowany program AciveSync,[...]
    Proces przebiegnie automatycznie prosząc Cię jedynie o potwierdzenia kolejnych kroków.

Dokładnie tak to wyglądało:-) Jak napisałem wcześniej, czytam instrukcje i wskazówki, staram się postępować zgodnie z nimi.
    Problem w tym (przypomnę), że program po "aktualizacji" niczego nie zaktualizował, rozpoczął pracę od nowa.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME