Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Grundig Sonoclock-890-A-WEB - Radio kuchenne + 4 głośniki do zabudowy

stabilot 05 Sie 2014 14:49 954 0
  • #1 05 Sie 2014 14:49
    stabilot
    Poziom 2  

Witajcie,

Chciałem niedawno połączyć radio kuchenne z głośnikami bluetooth, za pomocą nadajnika audio bluetooth wpiętego w radio, ale ktoś podpowiedział mi prostsze rozwiązanie - wykorzystanie gniazda słuchawkowego w radiu.

Radio to: Grundig-Sonoclock-890-A-WEB_Tunery-radiowe, które ma złącze AUX, ma USB i złącze słuchawkowe.

Chciałbym do niego wpiąć jakiś niedrogi wzmacniacz, który uciągnąłby 4 niewielkie głośniki, dwa w łazience, np. Caliber 13

i jakieś dwa w kuchni, być może te same, być może nieco lepsze.

Pytanie brzmi:

Czy do tego celu da się wykorzystać wzmacniacz opisany w sieci jako:
    " Wzmacniacz cztero kanalowy SD USB AUX FM 4x50W " (KENTIGER HY2009)

Jeżeli tak:
    Czy da się połączyć gniazdo jack w Grundigu z tym audio in (nie wiem jak się nazywa to podwójne gniazdo audio) we wzmacniaczu?

Czy da się jakiś zintegrować zasilanie obydwu urządzeń, aby kliknięcie "on" na Grundigu załączało od razu wzmacniacz?

Czy ktoś miałby pomysł na alternatywny wzmacniacz? Nie zależy mi na gniazdach, nie musi być też nowy, zależy mi na rozdziale na 4 głośniki i możliwości zamontowania w domu, nie samochodzie oraz - najlepiej - zintegrowaniu zasilania z Grundigiem, oknem na muzykę świata:)

Nie ukrywam, że idealne byłoby rozwiązanie pozwalające na regulację natężenia dźwięku jak w samochodzie - przód/tył, w moim przypadku łazienka/kuchnia, a ten wzmacniacz tego chyba nie umożliwi.

Z góry dziękuję!
    Rafał

0 0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo