Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Amica zwm 427 Błąd E1

05 Sie 2014 20:52 6156 1
  • Poziom 9  
    Witam mam, problem z Amica zwm 427 w czasie mycia na programie ECO, INTENSYWNY (dłuższe mycia) pod koniec mycia wyskakuje kod E1, problem jest dziwny ponieważ jest to problem z pobieraniem wody, natomiast na programie KRÓTKIM nie ma żadnego problemu wszystko idzie OK. Ciśnienie w rurach jest OK. Może to ma coś wspólnego z nabłyszczaczem ostatnio szybko go ubywało?
    Jeżeli ktoś miał podobny problem będę wdzięczny za pomoc może to jakaś drobnostka.

PS. Może wiecie co to jest przytrzymując przycisk opóźnienia mycia włączam zmywarkę (świecą się wszystkie LED), potem wybieram program ECO idzie coś w rodzaju testu tak mi się wydaję odlicza od 15 w dół zatrzymuję się na 10 i koniec może to pomoże.
  • Poziom 9  
    Chyba problem udało mi się rozwiązać nieszczelny pojemnik z nabłyszczaczem dziś rozebrałem przednią obudowę straszne co tam zobaczyłem wszystko mokre usunąłem nabłyszczacz powycierałem, odpiąłem czujnik poziomu nabłyszczacza i wszystko gra.

Już 3 mycie i jest OK. W sumie można myć bez nabłyszczacza i tak jest w tabletkach, ale zamówiłem nowy pojemnik w serwisie 120zł.