Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seat Ibiza 6l - Problem z komunikacją z modułem klimatronika.

GrzesiekkRZ 05 Sie 2014 22:04 1134 0
  • #1 05 Sie 2014 22:04
    GrzesiekkRZ
    Poziom 1  

Witam mam mały problem z komunikacją ze strownikiem klimetronika w mojej Ibizie 6l.
    Wszysto działalo super do czasu kiedy z ciekawosci wrzucilem sobie Polskiego vaga.
    Najpierw vag-comem przeleciałem szybko wszystkie sterowniki żeby zobaczyć czy są jakieś błędy i jeżeli tak to porównać to z polskim vagiem. Oczywiście komunikacja ze wszystkimi modułami przebiegła pomyślnie. Polski vag połączył mi się z silnikiem , licznikiem ale podczas łączenia się z klmaronikiem nie uzyskał połączenia. Ponowiłem i nic (w pewnym momencie na chwilkę się zawiesił)
    Odpalam vag coma i to samo - brak możliwości połączenia ze sterownikiem klimatronika.
    VCDS tak samo.
    Zmieniłem port z 2 na 4 i nic.

Inne działają prawidłowo (silnik, ABS, moduł komfortu, liczniki) Tylko gr 08 czyli klimatyzacja nie chce się połączyć.

Czy ktoś spotkał się z czymś takim ?

Dodam ze klima sama w sobie działa, I przed tym moim kombinowaniem nie było problemu z łączeniem się z klima.

Próbowałem odpiąć klemy na noc. Ponowna próba połączenia i dalej nic. Kolega z 2 komputerem próbował i też nie może się połączyć.

Ktoś ma jakiś pomysł ? (szukałem w internecie ale nie ma nic konkretnego)

1 0
  Szukaj w 5mln produktów