Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mocno nagrzewający się monitor LG E2360

Netrix123 06 Sie 2014 03:36 1023 2
  • #1 06 Sie 2014 03:36
    Netrix123
    Poziom 2  

Witam :)

Mam pewien problem od dłuższego czasu zauważyłem że mój monitor po nie całej godzinie pracy strasznie się nagrzewa po prawej stronie matrycy jak i z tyłu monitora że jak się go dotknie na 2 lub 3 sec zaczyna parzyć. Posiadam monitor marki LG model E2360 23 cale. I przez ten problem raz na jakiś czas monitor wyłącza się na jedno sekundę i potem nadal normalnie chodzi(zdarza się to raz na parę dni). Proszę o pomoc bo nie wiem co z tym problem zrobić czy mam oddać go do naprawy czy nic z tym faktem nie robić ?

0 2
  • #2 06 Sie 2014 12:33
    Netrix123
    Poziom 2  

Ten monitor już od roku nie jest na gwarancji a z tymi elementami jakie mogą się nagrzewać to będzie problem bo nie mam bladego pojęcia na temat monitorów itp. A twoim zdaniem co może to powodować ?? i czy jest to groźnie dla mojego monitora ? czy może się w najbliższym czasie popsuć że będzie trzeba nowy kupić ?

----
    Wydzielono z tematu: Mocno nagrzewający się monitor LG E2360
    przez dzimi dnia 6.08.2014 12:42

0
  • #3 06 Sie 2014 12:43
    dzimi
    Moderator

Jeśli monitor nie jest na gwarancji, trzeba by rozkręcić i zobaczyć co powoduje nadmierne grzanie się monitora. Podaj jakie elementy się nagrzewają, zamieść zdjęcia.

Dodano po 5 [godziny] 49 [minuty]:

Netrix123 napisał:
    a z tymi elementami jakie mogą się nagrzewać to będzie problem bo nie mam bladego pojęcia na temat monitorów itp.
    - Trudno będzie cokolwiek pomóc.
    Netrix123 napisał:
    A twoim zdaniem co może to powodować ??
    - trudno cokolwiek wyrokować, wróżenie z fusów...
    Netrix123 napisał:
    i czy jest to groźnie dla mojego monitora ?
    - zawsze nadmierne nagrzewanie się stanowi przyczynę obciążenia elemntów stąd nadmierne wydzielanie ciepła. Zawsze taka sytuacje nie jest dobra dla monitora.
    Netrix123 napisał:
    czy może się w najbliższym czasie popsuć że będzie trzeba nowy kupić ?
    - może warto jednak dać bardziej obeznanemu w serwisie monitorów do naprawy/oceny?

0