Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop za ~2500zl na studia dla uroczej studentki.

kohan12 06 Sie 2014 12:40 912 5
  • #2 06 Sie 2014 14:05
    Colina2
    Poziom 15  

Osobiście nie polecał bym Lenovo. Miałem okazję naprawiać parę sztuk i plastik jest tam fatalnej jakości. Wszystko się kruszy, pęka i odpada. Owszem, oferują dobre parametry za niezłą cenę, ale nadają się tylko jako stacjonarka i to jeżeli nie będziesz chciała go zamykać zbyt często. Osobiście rozejrzał bym się za jakimś Acerem.

0
  • #3 06 Sie 2014 19:19
    kohan12
    Poziom 7  

A jakiś konkretny model?, bo nie mogę się jakoś ogarnąć w tych Acerach

Dodano po 31 [minuty]:

http://allegro.pl/laptop-lenovo-z710-i5-4200m-8gb-1tb-gt745m-2gb-alu-i4458622253.html

a to ?

Dodano po 1 [godziny] 2 [minuty]:

http://www.morele.net/laptop-lenovo-ideapad-z710-59-413920-643586/

chyba zdecyduję się na tego

Dodano po 2 [godziny] 35 [minuty]:

Odświeżam czy ktoś w cenie 2700~/- mógłby polecić jakiś multimedialny laptop 17

Dodano po 19 [sekundy]:

Odświeżam czy ktoś w cenie 2700~/- mógłby polecić jakiś multimedialny laptop 17

0
  • #4 07 Sie 2014 17:19
    Jericho24
    Poziom 18  

Colina2 napisał:
    Osobiście nie polecał bym Lenovo. Miałem okazję naprawiać parę sztuk i plastik jest tam fatalnej jakości. Wszystko się kruszy, pęka i odpada. Owszem, oferują dobre parametry za niezłą cenę, ale nadają się tylko jako stacjonarka i to jeżeli nie będziesz chciała go zamykać zbyt często. Osobiście rozejrzał bym się za jakimś Acerem.
    Mógłbyś napisać dokładnie jakie to modele.
    Każdej firmie zdarzają się wpadki.

0
  • #5 07 Sie 2014 18:00
    Colina2
    Poziom 15  

Ooo nie pamiętam już jakie to były dokładnie modele bo serwisem takich rzeczy zajmuję się dla zabawy i ostatniego miałem okazję naprawiać jakiś czas temu, ale byłbym sceptyczny co do tej marki. Pamiętam dwa przypadki. W jednym wyłamały się zaczepy zawiasu matrycy z dolnej części obudowy co doprowadziło do zwarć na płycie głównej i laptop poszedł na śmietnik. W drugim pękła blaszka zawiasu w obudowie matrycy wyłamując kawałek obudowy. To akurat dało się jeszcze naprawić. Pamiętam jeszcze, że wielu śrubek nie musiałem odkręcać bo mocowania gwintów były już powyłamywane.

PS. Przejrzałem popularny portal aukcyjny i faktycznie te lenovo są okazyjne nawet względem acera. Za porównywalnego acera trzeba dać ok 400zł więcej.

0
  • #6 09 Sie 2014 00:55
    Jericho24
    Poziom 18  

W Z710 jest mowa o zastosowaniu aluminiowej obudowy, ale w tej cenie raczej ciężko w to uwierzyć ;)

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo