Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę] Sterownik (AVR, Arduino) matrycy diod LED przez ethernet, bluetooth

tomrak 06 Sie 2014 15:12 1281 0
 • #1
  tomrak
  Poziom 9  
  Zlecę wykonanie prototypu sterownika opartego o mikrokontroler(y) AVR (Arduino), który będzie realizował następujące funkcjonalności:

  1. Sterowanie wyświetlaczem punktowym LED (8x64), np w oparciu np. o moduły max7219. Cel - uzyskanie prezentacji w postaci płynącego tekstu.

  2. Obsługa komunikacji z internetem za pomocą modułu ethernet (RJ45) celem pobierania danych do wyświetlenia na wyświetlaczu LED.

  3. Obsługa modułu bluetooth celem komunikacji z urządzeniem typu smartfon - celem sterowania sterownikiem - np. wyborem tekstu do prezentacji.

  4. Obsługa modułu klawiatury i wyświetlacza LCD (2x16 znaków), który prezentuje aktualną treść wyświetlanego tekstu na wyświetlacz LED, i na którym użytkownik może wybierać za pomocą kilku przyciskowej klawiatury (5 przycisków) rodzaj tekstu do wyświetlenia. Komunikacja sterownika z modułem sterowania (po kablu - 5 metrów, lub przez bluetooth).

  Dodatkowo (opcjonalnie) potrzebne jest dostarczenie prototypu prostej aplikacji na smartfon (Android), umożliwiająca wybór tekstu do prezentacji oraz wprowadzenie tekstu do prezentacji na wyświetlacz LED. Może być wykonana nawet w app inventor.  Dopuszczam opcje polegające, na:

  A. Wykorzystaniu dwóch mikrokontrolerów - jeden do obsługi wyświetlacza LED, drugi do obsługi komunikacji z internetem, modułu bluetooth i obsługi panelu sterowania.

  B. Budowę wyświetlacza matrycowego LED w oparciu o inne moduły (inna rozdzielczość - np. 16x32), lub od 0 na bazie diod LED.


  Termin wykonania całości: koniec sierpnia 2014, do uzgodnienia jeśli potrzeba więcej czasu.
  Forma współpracy dowolna, wg uznania, faktura, zlecenie.
  Preferowany kontakt osobisty, telefoniczny, mailowy.
  Masz problem z Arduino? Zadaj u nas pytanie. Odwiedź nasze forum Arduino. Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).