Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Inne - Nokia e6 brak pamieci

06 Sie 2014 20:26 1044 5
 • Poziom 9  
  Witam, ma problem z nokia e6, wyskakuje brak pamięci. Np gdy wpiszę kod *#7370# Dam hard reset, telefon jest wyczyszczony, pokazuje pamięć na dysku C 27,6MB lub czasem 33,6MB po 10 min zrobi się 29,6.Nr telefonów na karcie sim korzystam z telefonów tylko do dzwonienia, pisania nie mam żadnych zainstalowanych aplikacji, fotek może z 2 do mmms . Da zabawy mam nokie 1520 a mam tandem w t-mobile. Po tygodni 2 samo wyskoczy komunikat mało pamięci na dysku c lub jak od razu po resecie wejdę w menadżera urządzeń wyskoczy mało pamięci 16 lub 8 mb. Gdzie może być problem , pozdrawiam i dziękuje za pomoc.
 • Pomocny post
  Poziom 1  
  Wgraj nowy soft przez usb na stronie noki powinien być do tego program może to pomoże
 • Poziom 9  
  Wgrywane były już 2 softy w serwisie,skoczyło się na t-mobile sofcie bo najmniej zajmował pamięci. Nie wiem jaj wgrać przez stronę noki. Gdy zrobię aktualizacje przez wifi też wyskoczy mało pamięci Dziękuje i pozdrawiam.
 • Pomocny post
  Poziom 31  
  Na forum jest temat, podobnie jak w necie, jak zaktualizować oprogramowanie. Jeżeli masz brandowane menu - czyli np logo tmobile podczas uruchamiania telefonu, wgraj najnowsze czyste - czyli bez brandu operatora sieci komórkowej - oprogramowanie.
  Link
 • Poziom 9  
  Zawiozłem telefon koledze do wgrania softa ma serwis GSM, wcześniej wgrywał mi 2 softy nowy i stary wybraliśmy t mobile dlatego, że zajmował najmniej miejsca w telefonie.
 • Poziom 9  
  Temat do zamknięcia. Nie udał się naprawić