Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dziwne miganie, odznaczanie się okienek + sterownik karty graficznej

Tomdo 07 Aug 2014 06:46 702 0
    Tomdo
    Level 7  
    Witam, posiadam komputer z systemem operacyjnym windows 7 64-bitowy, kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 650 i procesorem AMD athlon II X3 430 3.40 GHz.

Mam pewien problem, mianowicie okna (np. foldery lub okna wyszukiwarek) się odznaczają, migają. Następuje to zaraz po starcie systemu i praktycznie uniemożliwia mi jakąkolwiek pracę na nim. Np. okienko co chwile się odznacza i żeby kontynuować jakąkolwiek działalność np. na wyszukiwarce muszę kliknąć na nią kolejny raz, a że miga tak co sekundę to naprawdę ciężko cokolwiek napisać/zrobić. To samo w grach, co chwile pokazuje się pasek zadań, i w filmach na youtube też cały czas się pokazuje.
    Problem ustępuje gdy ponownie instaluję sterownik do karty graficznej (gdzieś w środku instalacji ekran robi się czarny, a gdy pojawia się na nowo problemu już nie ma, zauważyłem również, że rozdzielczość zmienia się na większą.), ale chyba nie będę tego robił za każdym razem kiedy załączam komputer?
    Miał ktoś może podobny problem lub zna rozwiązanie? Bardzo proszę o pomoc.

-Dodam jeszcze, że nie było mnie w domu przez dwa tygodnie, komputer nie był ruszany a problem nastąpił po moim powrocie.
    -Sprawdziłem również możliwość występowania wirusów na komputerze programem marwarebytes, nic nie wykryło, Adwcleaner wykrył chyba z cztery opcje, więc może to sprawka złośliwego oprogramowania
    -Od czasu powstania problemu minął już tydzień a ja nadal nie potrafię znaleźć rozwiązania.

W załącznikach wrzucam przykład "odznaczenia" jeżeli ktoś nie zrozumiał co miałem na myśli