Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

simson s51 - zalewa na wolnych obrotach

07 Sie 2014 13:49 1704 9
  • Poziom 11  
    Witam. Mój simson odpala tylko gdy ma suchą świecę. Gdy chodzi sobie na luzie to ładnie pyrka aż w pewnym momencie gaśnie i nie można go już odpalić. Za to odpala za każdym razem gdy przetrę mu świecę. Nie zalewa go bardzo bo świeca nie jest bardzo mokra. Gaźnik jest nowy 16N1 poziom paliwa sprawdzałem gaźnik płukałem i przedmuchiwałem. Iglica jest obniżona maksymalnie. Dodam także że odpala za każdym razem bez ssania mimo tego że tłoczek jest opuszczony do końca
  • Spec od komputerów
    Zmień świecę. Jaki rozmiar dyszy głównej? Gaźnik pewnie ten najtańszy z alledrogo?
  • Poziom 11  
    Dysza 68 jest bo taka była jak kupiłem ten najtańszy gaźnik
  • Poziom 11  
    SKM 1964 napisał:
    Dostaje za dużo paliwa i zalewa świece. :|

to bardzo odkrywcze Brawo geniuszu :shocked!:
  • Spec od komputerów
    Świecę zmieniłeś?
  • Poziom 11  
    Tak zmieniałem świece róznych firm nawet aktualnie mam bosch-a. Ale na każdej jak się ją wykręci to robi się taki nalot jakby pomarańcz ale to nie efekt spalania raczej jakby olej. Ale olej leję dobry husqvarny. Olej ze silnika tez nie bo to się dzieje nawet jak nie ma oleju w skrzyni. Czy może to być przez za bogata mieszanke bo zmieniałem cylinder i nie chce zatrzec więc leje kapkę więcej tak żeby delikatnie kopcił
  • Spec od komputerów
    Kapkę, to znaczy ile?
  • Poziom 11  
    To znaczy nie wiem na oko dolałem do dobrej mieszanki, stwierdziłem że lepiej niech troche kopci niz ma się gdzies zatrzeć czy przytrzeć
  • Poziom 11  
    okazało się że przy składaniu silnika powstała nieszczelność między skrzynią biegów a skrzynią korbową i tamtędy przedostawał się olej. Usterka usunięta dzięki za pomoc