Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

OnePlusOne - ciemna plamka ale nie death pixel

07 Sie 2014 21:11 789 3
  • Poziom 13  
    Witam
    Wczoraj odebrałem swojego O+1. Jest z nim wszystko okey, no prawie wszystko. Dzisiaj zauważyłem ciemną plamkę na lcd którą widać na jasnym tle. Dodatkowo plamka ta jest widoczna na wyłączonym lcd więc to raczej nie martwy pixel. Przy wyłączonym telefonie wygląda to jak paproszek który się dostał pomiędzy lcd a szybkę. Czy ktoś się z Was spotkał z czymś takim i czy np. są jakieś domowe sposoby na zniwelowanie tego czy tylko serwis?.

OnePlusOne - ciemna plamka ale nie death pixel OnePlusOne - ciemna plamka ale nie death pixel OnePlusOne - ciemna plamka ale nie death pixel OnePlusOne - ciemna plamka ale nie death pixel OnePlusOne - ciemna plamka ale nie death pixel
  • Poziom 34  
    Szerze pisząc nie masz większych problemów w życiu ? Rzeczywiście wygląda to na jakies zanieczyszczenie jednak każdy szanujący się producent ma normy dopuszczalnej ilości uszkodzonych pikseli i/lub pyłków na wyświetlacazu. Co dopiero chiński no name, powodzenia w reklamacjach :) .
  • Poziom 13  
    OlekMTG napisał:
    Szerze pisząc nie masz większych problemów w życiu ? Rzeczywiście wygląda to na jakies zanieczyszczenie jednak każdy szanujący się producent ma normy dopuszczalnej ilości uszkodzonych pikseli i/lub pyłków na wyświetlacazu. Co dopiero chiński no name, powodzenia w reklamacjach :) .

Tak mam większe problemy jak i te mniejsze. Ten chiński no name ma miesiące gwarancji realizowanej na terenie EU. Tak każdy producent określa ilość pikseli które kwalifikują matrycę do wymiany ale o pyłkach pierwsze słyszę...

Dodano po 1 [sekundy]:
  • Poziom 34  
    Owszem ma, jednakże z tego co się orientuje to nie maja w Europie serwisu. Powodzenia z odsyłaniem do Chin na naprawe gwarancyjną, miesiąc lub dwa pęknie a wróci jako brak usterki.