Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Massey Ferguson 187 - MF 187 odrzutnik słomy/złomowisko?

07 Sie 2014 22:21 1680 4
  • Poziom 6  
    No hej, znowu piszę. Mam problem z odrzutnikiem słomy w kombajnie Massey Ferguson 187. Odgięła mi się w nim jedna z trzech blach i nie wiem czy konieczne jest kupowanie nowego odrzutnika. Zastanawiam się czy nie istnieje możliwość wymiany lub naprawienia. Sprzęt i tak jest stary i szkoda mi inwestować w coś co i tak nie pociągnie więcej niż ja :) Może orientuje się ktoś gdzie znajdują się jakieś złomowiska/szroty z kombajnami? Chodzi mi o woj. podlaskie i okolice. Wiem, że istaniało coś takiego w Siedlcach. Może ktoś, coś wie? :)
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 19  
    Witam Jeśli masz w okolicy jakiegoś ślusarza, tokarza to by pomógł naprawić ten odrzutnik pewnie nie miał by większych problemów z nim.
  • Poziom 6  
    Rozpatrywałem taką opcję, ale mam problem z wyważeniem, a to jednak niemały problem.
  • Poziom 19  
    Jeśli blacha nie jest mocno pogięta to przecież wyprostujesz ewentualnie wyciąć i pospawać, wibracje nie powinny się zwiększyć.
    Dodam że znajomy ślusarz robił nową oś do odrzutnika kombajnu Fahr m66 i wszystko działa jak trzeba.
    W sprzęt trzeba inwestować bo inaczej na siebie nie zarobi jak będzie stał niestety.
    Zrób zdjęcia odrzutnika