Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia Lumia 520 - Nie działa dotyk

07 Sie 2014 23:11 13965 9
  • Poziom 7  
    Witam!
    Dzisiaj po raz trzeci wymieniałem w mojej lumii digitizer.
    Wcześniej jechałem na podróbach, i niestety pękały mi ( raz kolega na mnie wbiegł i lumia spadła przez okno z 4 metrów na beton, drugi raz śrubokręt spadł i wbił się prosto w digitizer. Tym razem kupiłem ORYGINALNY z ramką, podłączyłem i... nie działa dotyk. Lcd sprawne, wszystko ok sprzętowo, ale dotyk nie działa. Czego może to być wina?
    Digitizer nowy, 0 rysek. Zamawiałem co prawda z Alledrogo , ale od polecanego użytkownika. Jednakże odkleiłem oryginalną folię, więc może nie przyjąć reklamacji.
    Pozdrawiam, Patryk.
  • Poziom 13  
    Może do dotyku dostała się jakaś substancja? W moim przypadku tak było, klejąc dotyk do obudowy dostała się niewielka ilość kleju i po ekranie ...
    Polecam Ci iść do serwisu, zapłacisz 20~30zł za robotę i się dowiesz co było przyczyną. Btw. za samo sprawdzenie co jest problemem nic Cię nie będzie kosztować.
  • Poziom 7  
    Tylko, że u mnie w mieście nie ma żadnych serwisów nokii. Jest niby parę gsm, ale nie sądzę by oni znaleźli mi przyczynę.
  • Poziom 29  
    Z tego co się orientuję... nie ma oryginalnych digitizerów z ramką. A co do reklamacji, dla czego miał by nie przyjąć wadliwej części z odklejoną folią ?! Jak szlak by go trafił po 2 tyg użytkowania to też pilnował byś żeby folia się nie odkleiła ?
    Odsyłaj to śmiało do sprzedawcy i domagaj się wymiany lub zwrotu gotówki.
  • Poziom 25  
    rtvkce napisał:
    Z tego co się orientuję... nie ma oryginalnych digitizerów z ramką. A co do reklamacji, dla czego miał by nie przyjąć wadliwej części z odklejoną folią ?! Jak szlak by go trafił po 2 tyg użytkowania to też pilnował byś żeby folia się nie odkleiła ?

Raczej nie ma oryginalnych bez ramki http://magboss.pl/obudowa-przednia-z-ekranem-...a-525-czarna-%28oryginalna%29,a,pl,32671.html
  • Poziom 16  
    kamokeg napisał:
    Tylko, że u mnie w mieście nie ma żadnych serwisów nokii. Jest niby parę gsm, ale nie sądzę by oni znaleźli mi przyczynę.

Tutaj możesz się grubo mylić kolego, sam pracuje w takim serwisie gsm i właśnie chętniej ludzie oddają telefony do nas niż do serwisu np. Nokii. Przeważnie jest tak że autoryzowane serwisy najzwyczajniej idą na łatwizne i opisują usterke jako nie do naprawy i tyle bo po prostu im sie nie chce przy różnego typu usterkach grzebać.Nie skreślaj z góry serwisów gsm. Najlepiej zrobisz jak pójdziesz i spytasz co tam może sie dziać, a to napewno nic nie kosztuje. Pozdrawiam.
  • Poziom 7  
    Przepraszam, za to, że nie odpisywałem, ale nie miałem dostępu do internetu. Sęk w tym, że użytkownik od którego zakupiłem digitizer, nie pojawiał się na alledrogo od 4 sierpnia. Czyli oszust. Otrzymał ostatnio sporą ilość negatywów za niedziałające digitizery, czyli klapa. '
    @azmenn Cóż, na pewno nie mogę, oddać telefonu do dwóch serwisów, które są naprzeciwko mojego domu, gdyż w jednym z nich kiedyś rozwalili mi całkowicie komórkę (na szczęście, to była komórka za 100 zł, i zwrócili kasę)
  • Poziom 16  
    kamokeg napisał:
    @azmenn Cóż, na pewno nie mogę, oddać telefonu do dwóch serwisów, które są naprzeciwko mojego domu, gdyż w jednym z nich kiedyś rozwalili mi całkowicie komórkę (na szczęście, to była komórka za 100 zł, i zwrócili kasę)

Tak, tylko że serwis powinien ci dać na wymienioną część paragon i minimum 3 m-ce gwarancji więc możesz spróbować i nie bądź z góry źle nastawiony do takich serwisow. Pozdrawiam.