Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuję odtwarzacza mp4 z wyjściem HDMI

Leśny Dziadek 08 Sie 2014 09:35 1299 7
  • #1 08 Sie 2014 09:35
    Leśny Dziadek
    Poziom 2  

WItam,
    zarejestrowałem się nareszcie na słynnej elektrodzie, bo już chyba tylko tu ktoś może mi pomóc. Przygotowuję ekspozycję muzealną, jednym z elementów jest multimedialna projekcja. Mamy mały projektor ledowy z gniazdem karty SD. Niestety nie daje rady odczytać nawet szybkiej karty SD (tzn odczytuje, ale transmisja się rwie, piksele, itp). Mamy tam wejście HDMI, i chciałbym materiał odtworzyć z jakiegoś urządzenia przez HDMI właśnie. Niestety żadne ze znalezionych urządzeń przenośnych (mam na myśli odtwarzacze mp4) nie ma wyjścia sygnału.
    Pozostaje mi chyba tylko kamerka samochodowa w rolki odtwarzacza, z takim wyjściem są, no ale tu problem z zapętleniem odtwarzania - przejrzałem kilkadziesiąt modeli, żaden nie ma takiej funkcji. Każda zapętla nagrywanie jedynie...

Macie szanowni użytkownicy jakąś radę dla mnie?
    Z góry Dziękuję
    Leśny Dziadek

0 7
  • #2 08 Sie 2014 10:25
    alojzy7719
    Poziom 35  

Ile pieniędzy chcecie przeznaczyć na zakup? Musi być koniecznie odtwarzacz?

0
  • #3 08 Sie 2014 10:29
    Leśny Dziadek
    Poziom 2  

Miedzy 100 a 400 zł max. Nie musi być odtwarzacz, ważne żeby odtworzyło plik (dowolny format), nie płytę, bo to będzie pracowało non-stop12 h dziennie, no i podwieszone pod sufitem, więc powinno być lekkie.

0
  • #5 08 Sie 2014 10:37
    deton24
    Poziom 12  

Nie wiem czy znajdziesz taką mp4, ale na pewno znajdzie się jakiś tani tablet z HDMI na andku z którym zrobisz prawie wszystko, znajdziesz odpowiedni program itd. np. Vmplayer to chyba potrafi. Przy czym najlepszym odtwarzaczem filmów na Androida jest Mxplayer.
    Nie wiem co będzie tańsze. Możesz się jeszcze rozejrzeć za jakimiś DVD z USB i HDMI, ale tu z opcją zapętlania robi się ryzykownie, trzeba by przetestować. To samo z tunerem.

0
  • #6 08 Sie 2014 10:39
    Leśny Dziadek
    Poziom 2  

Tuner mnie kusi cenowo, ale za duży jest. tani tablet drożej, ale za to mały. No, to jakaś baza do dalszych poszukiwań jest, dziękuję za podpowiedzi !

0
  • #7 08 Sie 2014 10:52
    deton24
    Poziom 12  

Pamiętaj też że w grę wchodzi koszt kabla mini-HDMI na duży, bo w projektorze jest pewnie tylko duży.

edit. Sugestia. Pamiętaj że może się okazać że HDMI nie działa od razu po wpięciu w tablet. Trzeba go włączyć w ustawieniach.

0
  • #8 08 Sie 2014 10:55
    Leśny Dziadek
    Poziom 2  

Kupiłem nowy tablet z HDMI za 150zł -dziękuję za podpowiedzi, pomogliście !!!

0