Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Myjka ciśnienowa HDS 995 - Wyświetla się błąd RM 110

08 Sie 2014 11:48 10260 9
  • Poziom 9  
    Witam. Mam problem z myjką HDS 995. Po jej włączeniu miga kontrolka RM 110 i myjka w ogóle nie chce pracować. Co może być tego przyczyną?
  • Poziom 33  
    RM 110 to zmiękczacz wody, bez tego myjka też powinna działać.
  • Poziom 9  
    no i tak było chyba 2 lata a teraz odmówiła posłuszeństwa tylko miga kontrolka RM 110 i myjka wgl nie pracuje
  • Poziom 9  
    No nie wiem może spróbuję wyczyścić wężownicę ale nie wiem czy to ma coś wspólnego z tą kontrolką
  • Poziom 33  
    Dolałeś zmiękczacza?
  • Poziom 9  
    ten zmiękczacz jest drogi a raczej wątpię żeby to pomogło skoro wcześniej bez zmiękczacza myjka pracowała normalnie
  • Poziom 33  
    No to skoro nie ma go to się świeci kontrolka proste nie? A usterka nie ma z tym związku.
  • Poziom 9  
    Po nalaniu środka RM 110 kontrolka dalej się świeci. Problem jest w płytce która odpowiada za sterowanie myjką. Ma ktoś do niej schemat lub pomysł na rozwiązanie tego problemu. Na płytce świecą się tylko trzy czerwone diody. Po wciśnięciu od góry niebieskiego stycznika myjka pracuje dobrze ale nie ma sterowania i podaje cały czas ciśnienie. Dodaje zdjęcie płytki oraz stycznika.
    Myjka ciśnienowa HDS 995 - Wyświetla się błąd RM 110 Myjka ciśnienowa HDS 995 - Wyświetla się błąd RM 110
  • Poziom 9  
    Dobra, widzę, że nikt nie bardzo się w tym orientuje. Słyszałem, że da się przerobić tą myjkę w taki sposób, aby ominąć układ sterujący. Wie ktoś jak to zrobić lub może polecić kogoś kto takie coś potrafi?
  • Poziom 2  
    Witam kolego czy dało ci się ominąć tę płytkę bo też mam problem z nią z góry dzięki za pomoc