Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

volvo v40 - centralny zamek, różne wtyczki siłownika

elektrobugster 08 Aug 2014 15:59 1704 4
    elektrobugster
    Level 9  
    Witam,
    Wymieniłem drzwi w v40, wszystko sprawnie poszlo, dopoki nie okazalo sie ze nie dziala centralny, przeglądnąlem wiązke i wychodzi na to, że przy nowych drzwiach wtyczka siłownika ma 3 piny, w starych miała 2 (zmostkowane otwierały, rozłączone zamykały drzwi). Da sie to obejść w jakiś sposób ? bo podejrzewam ze sterownik też będzie nieodpowiedni ...
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Mówisz o pinach sterujących? Czy o zasilaniu silnika? Bo jeszcze nie spotkałem siłownika master na dwa przewody.
    elektrobugster
    Level 9  
    wtyczka do master siłownika w drzwiach lewych, 2 piny, czarny i niebieski przewód. Był podpiety nieoryginalny centralny zamek, ale nie sądze żeby ktoś przerabiał ori siłownik.. w nowych wtyczka na 3 piny, mostkowanie nie wymusilo zadnego ruchu, zero napięcia. kable w przegubie całe.
    Strumien swiadomosci swia
    Level 43  
    Kolego albo masz od anglika albo po liftowego.
    Które drzwi robisz?
    Czy w ogóle działą centralny zamek, czy oświetlenie kabiny działą prawidłowo?
    elektrobugster
    Level 9  
    Drzwi defakto, mogą byc GB (kupiłem gołe więc cięzko poznać), lewe przednie, od kierowcy (zatem jeśli GB to juz nie master). Centralny oprócz tego problemu działa, na ostro na starej wiązce zamyka i otwiera, oświetlenie kombinowane, bez auto off. jeśli faktycznie GB to czy wystarczy przełożyc siłownik ze starych ?