Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Stacja Lutownicza do 500zł

zdzichu6969 08 Aug 2014 19:50 1599 2
    zdzichu6969
    Level 23  
    Hej.
    Mam zamiar zakupić w tym miesiącu stacje lutowniczą HotAir +Kolbówka
    Pracuje w pracy na: http://www.hotair.pl/pl/sklep/stacje-lutownic...zasilacz-30v-5a-grotowka-75w.html?keyword=853
    jest genialna na moje potrzeby, fajny zasilaczyk, płynna regulacja nadmuchu oraz kolbóweczka z regulacja temp.
    Naprawiam głownie Switche, Modemu GPON, Bramki logiczne, routery, czasem wygrzeje cos w komórce etc.
    Budżet do 500zł, zalezy mi na tym zeby miała minimum to co ta z linka. Jeżeli macie coś wartego uwagi to prosze napisac model.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    Steryd3
    Level 33  
    Nie bardzo rozumiem w czym jest problem...masz stacje która Ci w pełni odpowiada, którą już używałeś i byłeś zadowolony, której cena mieści się w założonym przez Ciebie budżecie. Za 500zł wiele więcej nie kupisz jeżeli ma to być tego typu combo. Może jeżeli za 500zł chciał byś kupić klasyczną stację to w tedy można by było polecić coś co mniej pachnie chińczykiem -ale tylko mniej bo poważny sprzęt do lutowania to ceny zaczynające się w okolicach 1000zł i z pewnością nie są to tego typu Comba. Oczywiście sprzęt który nie jest w ciągłym produkcyjno serwisowym użyciu z niższej półki też spełnia swoje zadania. Tak więc reasumując- masz wypróbowany model w akceptowalnej cenie- kupuj.
    zdzichu6969
    Level 23  
    Dziękuję za wasze oponie.