Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG 47LB650v czy Sasmsung 48H6400

patryykw 09 Sie 2014 15:57 4752 4
  • #1 09 Sie 2014 15:57
    patryykw
    Poziom 5  

Witam
    Jakiś czas temu prosiłem o pomoc w wyborze tv do ok 2000 zł jednak postanowiłem zwiększyć budżet do max 3000 zł ponieważ odległość z jakiej będzie oglądany to ok. 3,5m. i przyda się coś większego. Po przeczytaniu wielu tematów na różnych forach oraz testów zdecydowałem się na 48H6400 jednak ostatnio byłem w euro i zwróciłem uwagę na ciemniejsze rogi, chciałem zapytać właścicieli czy zauważyliście w swoich egzemplarzach coś takiego? Druga sprawa jest taka że na telewizorach była wyświetlana reklama z wjeżdzającym z boku tekstem i prawie na wszystkich tv można było zauważyć drgania liter na tym samsungu też to występowało a skoro ma matryce 100Hz to chyba coś takiego nie powinno występować, czy może była to wina ustawień obrazu?

Co do samego wyboru to może warto się zainteresować 47lb650v widziałem go w sklepie i wydawał się ok z tego co wiem też ma matryce 100Hz i jest trochę tańszy, zauważyłem że czarny nie jest do końca czarny ale chyba by mi to nie przeszkadzało jeśli się okaże że nie ma czarnych narożników i bardziej równomiernie podświetloną matryce niż H6400. Jeśli ktoś wie coś na temat tego tv to proszę o opinie.

Telewizor ma służyć do oglądania filmów i telewizji, sygnał pochodzi z kablówki vectra czyli zależy mi na jakości obrazu i żeby zminimalizować zjawiska typu banding, clouding, dse itp.

Proszę o poradę co lepiej kupić

• #3 10 Sie 2014 11:04
    patryykw
    Poziom 5  

Mogę prosić o jakieś dodatkowe informację o tym lg?

• #4 11 Sie 2014 07:11
    jacekko0
    Poziom 31  

Jakie informację cie interesują? Techniczne i opinie znajdziesz w sieci i tutaj;Link.

• #5 11 Sie 2014 12:04
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Jeśli chcesz mieć zminimalizować te obawy to sprawdź proszę :
    Panasonic 47AS650
    http://www.hdtv.com.pl/forum/panasonic/111960...rty-wyjatkowe-rozwiazania-w-nowej-klasie.html
    https://www.youtube.com/watch?v=Xems29eEVbs
    W tej klasie cenowej - to na dziś najlepsze rozwiązanie.

Dla członków forum masz też specjalna ofertę o ile chcesz z niej skorzystać, kalibracje gratis, radyjko gratis.

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson