Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterowanie centrala na pilota

25 Kwi 2005 19:44 1389 7
  • Poziom 22  
    Mam pytanie czy idzie sterować pilotem oryginalny centralny zamek w golfie III. Zamek już tam jest ale tylko z kluczyka, zaznaczam że jest to zamek na powietrze (pneunatyczny). I czy może istnieje jakieś uniwersalne urządzenie, które byłoby odpowiedzialne za sterowanie za pomocą tak jak w przypadku siłowników elektrycznych.

Pozdrawiam
    Krzysztof
  • Poziom 24  
    Mozesz kupic zwykly sterownik na pilota albo alarm,zalezy ile chcesz wydac kasy,jak nie bedziesz mogl sobie poradzic to sie odezwij.Pozdro...
    ps.na alegro jest tego sporo.
  • Poziom 22  
    Ale pytanie czy zwykły sterownik taki jak do centrala, który ma siłowniki elektryczne, bo tam jest pneumatyczne (powietrzem). I czy tak samo się to podłącza.

Krzysztof
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    Tak zwykly,tylko zapomnialem dodac co istotne zeby mial sterowanie 3 sekundowe,bo taki czas jest potrzebny na wysterowanie zamka pneumatycznego.
  • Poziom 22  
    Mam pytanie czy ten sterownik, który widać na dołączonym link'u wysteruje właśnie ten zamek. Zawsze go stosuje w zamkach elektrycznych ale jeszcze nie miałem okazji robić zamków pneumatycznych na tym sterowniku, a nigdzie nie ma o nim wzmianki czy jest 3s.

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=47984570

Krzysztof
  • Poziom 15  
    albino napisał:
    Tak zwykly,tylko zapomnialem dodac co istotne zeby mial sterowanie 3 sekundowe,bo taki czas jest potrzebny na wysterowanie zamka pneumatycznego.

Golfa 3 ten warunek nie dotyczy jesli chodzi o zamykanie drzwi. Montowałem alarmy w tych autkach i wiem, że dla zamknięcia drzwi wystarczy króciutki impuls nawet nie 1 sek. Centralka zamka wyłapuje ten sygnał i włącza pompkę, której czas pracy nie zależy od czasu trwania impulsu sterującego! Cykla zamykania (otwierania) drzwi kończy się, gdy cisnienie w układzie pneumatyki wzrośnie i zadziała wyłącznik ciśnieniowy wyłączający pompkę. I to tyle jeśli chodzi o sterowanie drzwiami w Golfie 3 za pomocą pilota, (z alarmem l ub bez).
  • Spec od samochodów
    w 3 jest sterowanie dwoma plusami