Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Router 593s-22 z HDD - Jak podlaczyc i konfigurowac 593s-22 z dyskiem twardym

Merkucjo 10 Aug 2014 23:39 1038 4
    Merkucjo
    Level 11  
    Witam ktos podpowie podlaczyc dysk do routera huawei 593s-22 aby byl widziany. System to Win 8 (jak to zrobic krok po kroku) nigdy tego nie robilem.

Dysk to 1,5 Tb zrobione 2 partycje 735 Gb sformatowane Fat 32. Po zalogowaniu sie na router 192.168.1.1 w zakladce - uslugi - pamiec usb partycje usb_1 i usb_2 sa widziane. Serwer Ftp jest zaznaczony. Ustawienia uzytkownika tez odczyt / zapis tez dodane. Reset tez zrobiony co dalej zeby w otoczeniu sieciowy np. total commander partycje byly widoczne. Utkwilem w martwym punkcie.
    mbo
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Skoro masz ustawione FTP to trzeba się łączyć klientem FTP - total commander ma go wbudowanego.
    Merkucjo
    Level 11  
    Witam tak wiem ze total commander na wbudowane ftp. Nic mi nie wychodzi utknolem i nie wiem co dalej z tym robic. A do routera zadnej informacji jak to zrobic. Myslalem ze ktos moze tez ma taki sprzet i sobie to zrobil.
    mbo
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Próbowałeś połączyć się przez FTP na IP routera ?
    Merkucjo
    Level 11  
    Wlasnie mam komunikat jak lacze sie z routerem ip (192.168.1.1) przez Ftp polaczenie w TC mam komunikat " nie znaleziono komputera Hosta! "