Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fujitsu Amilo L7310GW - Brak Wifi - launch manager?

11 Aug 2014 04:18 1551 2
  • Level 10  
    Mam problem, po instalacji wszystkich podstawowych sterowników (chipset, audio, modem, vga idp) nie mam wifi, przy instalacji sterownika wlan wyskakuje komunikat, że karta nie jest włączona i żeby ją włączyć. Laptop nie ma suwaka ani dodatkowych przycisków na obudowie. Po wciśnięciu fn+F2 słychać piknięcie speakera na płycie i nic się nie dzieje. Dodam, że regulacja innych funkcji poprzez klawisze funkcyjne działa poprawnie (regulacja podświetlenia - działa prawidłowo i też wydaje pisk ze speakera gdy się reguluje, regulacja głośności, działa prawidłowo i nie wydaje dźwięku ze speakera tylko pojawia się na ekranie zielony pasek z kreskami określającymi ustawioną głośność)
    Dodam, że nie mogłem znaleść launch managera do tego modelu, w programach na stronie fs jest tylko narzędzie do hdd do tego laptopa. Wgrałem od innego fs launch manager, nie wiem czy to jest przyczyną i czy ten wgrany działa poprawnie (tj czy powinien pikać speaker czy jednak pojawiać się do wszystkiego zielone "menu" po wciskaniu fn). Może ktoś pomóc? Dodam, że karta wlan to Atheros WN2302A-F4
  • Level 35  
    Jaki system?
  • Level 10  
    sorry, zapomniałem podać
    XP Home Edition 2002, sp2