Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sony xperia x10 mini pro - po wgraniu softu telefon nie działa

12 Sie 2014 17:44 1173 4
  • Poziom 7  
    Witam Bardzo Serdecznie mam problem jakiś czas temu moja xperie zablokowała siostra ekran i dałem ja znajomemu bo powiedział ze się zna na naprawie okazało się ze miał 0 pojęcia telefon leżał w szafie coś mnie zabrało by uruchomić próbowałem x10 flash toolem nie działa flashtoolem również nic nagle SESUEM i Program wykrył mi telefon pobrał aktualizację systemu i ją zainstalował bez problemu był napis odłącz telefon i go włącz pisało , że pierwsze włączanie może potrwać kilka minut to czekam 20 minut i nic telefon jest tzn ekran czarny i lekko przez kilka sekund się świeci tzn podświetla a się na około 2 - 3 sekund i gaśnie i tak non stop . Co to może być ?
    Dając ten telefon koledze x10 mini pro jest to telefon z qwerty i trochę telefon był rozleciały i mi go rozebrał i skręcił i czy mógł mi coś On tam pokręcić bądz czegoś nie podłączyć jak trzeba ? . Bo już nie mam pomysłów system jest ok bo podłączyłem telefon do komputera i system mi wykrywa ze jest obecnie najnowszy system . Czytałem ze mogła paść płyta główna ale nie realne bo by telefon nawet nie drgnął i ekran by wówczas nie świecił i nie wyłapywał by go komputer .. Wie ktoś co mu dolega czy na 100 % serwis a tego bym wolał uniknąć ?
  • Pomocny post
    Poziom 29  
    To teraz płyta daje znaki życia? Podczas składania mogłeś nie wpiąć taśmy LCD, w efekcie nie było by reakcji niczego co w drugiej części (dotyk, ekran, diody). Jeśli dioda się świeci, to raczej uszkodziłeś taśmę, bo są bardzo delikatne.
  • Poziom 7  
    Jeden Który Odpisał !! @Gunslinger a więc rozebrałem xperie i okazało się ze taśma btła lekko peknięta tzn jedna z jej ścieżek a ich jest kilka wiec stąd tylko ekran się robił jasny . Teraz kupuję calą taśme koszt około 24 zł i działam, ;)
  • Poziom 16  
    Nie radze kupować tanich zamienników bo problem może powrócić. Wydaj lepiej te 30-40 zł więcej i kup oryginał, a jeśli nie oryginał to wogóle nie opłaca sie tego naprawiac. Z doświadczenia wiem, że zamienniki nie zdają egzaminu bo troche taśm w tych telefonach naprawiłem.
  • Poziom 29  
    Tanie taśmy działają, nie działa podświetlenie klawiatury, czujnik zbliżeniowy.