Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zablokowane drzwi, jak otworzyć AUDI A4 B6

12 Sie 2014 21:33 15954 2
  • Poziom 2  
    Witam :)
    Mam taki problem że nie mogę otworzyć drzwi przednich prawych od środka, ani od zewnątrz w audi A4 B6. Gdy zamykam / otwieram auto z pilota lub na drzwiach kierowcy to słychać że coś tam się niby dzieje, ale się nie otwierają. Pukałem stukałem szarpałem za klamkę i nic. Tapicerki przy zamkniętych drzwiach zdjąć nie idzie, a nie chcę jej łamać. Zdjąłem obudowę słupka i nie widzę tam dojścia do zamka, a wiercić dziur tam też bym nie chciał. Szyba działa normalnie.

Pomóżcie proszę. Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje. Pozdrawiam.
  • Poziom 2  
    Czytałem to, linka chodzi na 100% ok bo dziś rozerwałem trochę tapicerkę i widzę że chodzi , od zewnątrz też ok. to w środku obudowy zamka musiało się coś zablokować

zamek wygląda tak :
    http://www.ve-ga.pl/pol_pl_Audi-A4-B6-00-04-centralny-zamek-drzwi-przednich-prawy-3139_1.jpg

Dodano po 2 [godziny] 12 [minuty]:

Już zrobiłem. Winę miał mały plastik siedzący w środku w zamku, wyskoczył ze swojego miejsca. połamałem zamek i jakoś tam dużym śrubokrętem doszedłem wsadziłem go gdzie trzeba pociągnąłem klamkę i otworzyły się. Jutro zamontuję nowy zamek, posklejam jakoś boczek, za mocno go nie uszkodziłem więc myślę że nic nie będzie widać. Jak ktoś będzie chciał łamać zamek to lepiej niech ma zamkniętą szybę żeby się nie uszkodziła.
    Dzięki.