Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Denon PMA-520a - pilot oraz kolumny - jakie?

darksebi994 12 Sie 2014 22:11 2040 5
  • #1 12 Sie 2014 22:11
    darksebi994
    Poziom 6  

Witam, dzisiaj dotarł do mnie wzmacniacz Denon PMA-520a Made in Japan. Prezentuje się prześlicznie na moim biurku, podłączony jest do komputera wraz z kolumnami Unitra ZgC-50-8-44, które chcę wymienić, bo mam tam tandetne głośniki wstawione i nie zadowala mnie to.
    A więc mam dwa pytania, czy ktoś posiadał taki wzmacniacz i jakie kolumny do niego poleca, słucham rapu, hiphopu, muzyki elektronicznej oraz nowoczesnej puszczanej np. na rmfmaxxx. Lubię czysty dźwięk za zarazem dużo basu. Naoglądałem się dużo filmików na yt i wpadły mi stylistycznie i dźwiękowo (fakt, na yt jest kiepski dźwięk) Altusy 110 lub 200. Co o nich sądzicie, będą fajnie grały i oddawały dźwięk oraz bas przy Denonku, a może polecacie jeszcze jakieś inne?
    Oraz drugie pytanie, czy do tego Denona można dokupić jakiś pilot a jeśli można to jaki? (konkretne modele bądź linki do kupienia) Bo na panelu wzmacniacza widać przezroczyste kółeczko jakby port do pilota.
    Pozdrawiam :)

0 5
  • #2 13 Sie 2014 20:29
    idek24
    Poziom 28  

Denon PMA-520a o ile pamietam nie posiada pilota.
    Kolumny Altus sobie odpusc. Co to za porownywanie odsluchu z filmiku na YT?
    Okresl budzet na kolumny..

0
  • #4 15 Sie 2014 16:00
    idek24
    Poziom 28  

Napisałem żebyś odpuścił te burczydła. Jest masa świetnych kolumn a ty wybierasz najgorsze.
    np: Heco, Canton,B&W,Celestion,Elac,MB Quart,Infinity,Dali,Jbl,Arcus.

0
  • #5 17 Sie 2014 14:03
    darksebi994
    Poziom 6  

To jaki konkretny model by Pan polecil w tym przedziale cenowym?

0
  • #6 17 Sie 2014 17:24
    idek24
    Poziom 28  

Za młody jestem na pana. Po za tym trzeba mieć wygląd jakiś i pięniądze, a ja mam tylko wygląd do rzeczy.
    Poszukaj kilka zestawień bo nie chce mi się szperać po portalach aukcyjnych napisz tu i powiemy Ci czy są dobre.
    Jest masa świetnych kolumn na portalach.

0