Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka indesit wixl145 - niesforny pasek klinowy

evagreen 13 Sie 2014 07:11 780 3
  • #1 13 Sie 2014 07:11
    evagreen
    Poziom 2  

Dzień dobry z samego rana :)
    Bardzo chciałabym prosić o radę co mogłabym zrobić...

Mam problem z paskiem kinowym. Wczoraj spadł - rozkręciłam pralkę i założyłam go na nowo (ten sam pasek , nie wyglądał jakby mu coś było). I po założeniu paska jak się kręci tym kółkiem to był taki stukot od czasu do czasu od tego kółka (tylko jak pasek nałożony, bez paska nie stuka). Myślałam że może się jakoś poluzowało bo trochę lata na boki - dokręciłam ile się dało ręcznie (bez klucza bo tam jest taki jakiś dziwny jakby gwiazdka) ale stukało dalej. Ale pralka działała - bęben znów kręcił tylko tak sobie postukiwało. Jedno pranie zrobiła po czym jak wstawiłam następne to na samym początku znów ten pasek spadł :(

I teraz pytanie: czy jest jeszcze coś co mogłabym zrobić żeby ten niesforny pasek został tam gdzie powinien. Czy może pomóc jeszcze mocniejsze dokręcenie tego kółka - czy wręcz odwrotnie - nie powinnam w ogóle go dokręcać?

0 3
  • #2 13 Sie 2014 08:08
    macieja
    Poziom 24  

Witaj, skoro,, lata'' na boki to sprawdź czy nie jest wyrobiony wpust w kole pasowym.Jak nie to dokręć mocniej z wyczuciem i sprawdź łożyska na bębnie.

0
  • #4 13 Sie 2014 21:30
    evagreen
    Poziom 2  

zdobyłam magiczny gwiezdny klucz, dokręciłam jak się dało i chyba ok - przestało stukać i kręci jak powinno.
    teraz faza testów :) i mam nadzieję że pójdą gładko, bo łożysk to nawet nie wiem gdzie szukać...

dzięki za pomoc :)

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo