Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Turan 2010 19tdi - brak kierunku mijania pozycji niesymetrycznie w lampach

13 Sie 2014 21:39 747 5
  • Poziom 14  
    Turan jak w temacie nie świecą lewe mijania i kierunek , tylne pozycyjne, prawy przedni pozycyjny i tylny kierunek, nie działa wsteczny oraz hamulec lewy, tablica rejestracyjna.
    W centralnej elektryce błąd wszystkich powyższych zaraz po zapaleniu świateł. Błąd także terminala 30, przeszukane i pozwierane wszystkie przekaźniki, sprawdzone wszystkie bezpieczniki dołożyłem nawet w puste miejsca. Z racji rocznika nie dysponuje szczegółowym schematem modułu z którego pinu na którą lampę jest wyjście. Kodowanie modułu poprawne nie mogę wysterować kompem jednak żadnej żarówki. Wszystkie żarówki są posprawdzane i wymienione na nowe. Ktoś miał taką usterkę w VAG?
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 18  
    Jedyne co przychodzi mi do głowy to podmiana modułu CE.
  • Relpol przekaźniki
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    Miałem takie coś kilka razy w Octavii 2. Wypalony był bezpiecznik w skrzynce elektrycznej pod maską.
  • Poziom 14  
    Podobno jestem już drugi.. posprawdzałem bzp ale bez wyjmowania, faktycznie może być nadpalony albo zamyka się obwód przez inny bzp po wekendzie będę miał drugą szansę. Największa wskazówka to terminal 30 ale jak tu znaleźć zasilania bez schematów. Moduł ma 3 kości po koło 30 kabli.
    Z podmianą nie tak łatwo o drugi taki nowy moduł - używek niema.
  • Poziom 18  
    Zapodaj jakieś foto. Z reguły zasilanie ma kolor czerwony lub czerwony z indeksem.
  • Poziom 14  
    Turan już do mnie nie wrócił człowiek nie odbiera tel. Faktycznie od tego czasu miałem parę wariujących Skód i problemy z niestykającymi bezpiecznikami, lub spalonymi lecz przez które zamykał się obwód.. ale co z Turanem już się nie dowiem
    Dzięki za podpowiedzi