Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

złącze sterowanie wzmacniacza w radiu toyota 58402

26 Kwi 2005 08:04 2224 10
  • Poziom 10  
    witam wiecie może gdzie mam podłączyć złącze sterowanie wzmacniacza w radyjku 58402 spaliłem końcówe :( kupiłem nowe kości ale chce być pewien że wszystko robie ok
  • Pomocny post

VIP Zasłużony dla elektroda
    Witam
    Poszukaj tu, może coś podpasujesz podobnego:
    http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable1/kable.htm
  • Poziom 10  
    przeglądałem jużtę stronke ale nic z tego pisze tam tylko żeby podłączyć to pod złącze "cs" ale to jest inny typ radia ja takiego nie mam w swoim dotykałem tym złączem do wyjscia na końcówkach mocy i zaczeło chodzić ale to byłtylko dotyk chwilowy :) tak jak by się coś tam załączyło ale puźniej popaliły mi się końcówki i nie wiem dlaczego
  • Pomocny post

VIP Zasłużony dla elektroda
    Dzięki, pokaż nam jak wygląda te złącze?, noże coś znajdę (foto/scan) :P
  • Pomocny post
    Spec od car audio
    Sterowania zmieniacza nie podłączasz do niczego w samym radiu.
  • Poziom 10  
    złącze wygląda tak jak w opisie na na studio24 w złączach odbiorników fabrycznych dla toyoty http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable1/oem.htm
    niżej są opisy tego złącza i niewiem gdzie podłączyć nr 8 jak testowałem metode prób i błędów i zwarłem nachwilke pin 8 z plusowym wyjsciem na głśnik to grało i tak po każdym włączeniu radia tyllko po skręceniu go spowrotem coś się stało i radyjko przestało grać a na radiatoże jaka można smażyć
    styk sygnał
    1 +12V BATT
    2 +12v ACC
    3 głośnik FL+
    4 głośnik FR+
    5 głośnik RL+
    6 głośnik RR+
    7 podświetlenie
    8 sterowanie wzmacniacza
    9 sterowanie anteny autom.
    10 masa
    11 głośnik FL-
    12 głośnik FR-
    13 -
    14 tel. mute (patrz uwaga)
    15 głośnik RL-
    16 głośnik RR-

radio wygląda tak

złącze sterowanie wzmacniacza w radiu toyota 58402[/url]
  • Pomocny post
    Spec od car audio
    Miałeś uwalony tranzystor załączający napięcie ST-By na końcówkę a teraz masz uwaloną końcówkę.
  • Poziom 10  
    ło to syf :) niezle i wszystko jasne dzięki wielkie
  • Poziom 10  
    mam jeszcze jedno pytanie co zrobić żeyy ten tranzystor odciąć i aby niebyło tej funkcji stand-by podłączyć je poprostu na sztywno o do tego pinu podpiąć
  • Poziom 14  
    Witam .podpinam sie pod ten temat,bo mam takie same radio,jak na zdjęciu i przestało grać-co mgło się stać?cisza we wszystkich głosnikach-wyswietlacz OK.kaseta chodzi-proze o podpowiedź(jestem amatorem,ale licze że uda sie)Jednak podobne nie ma RDS,model TOYOTA 5661
  • Poziom 21  
    Witam,rowniez podlacze sie do tematu. Dostałem do naprawy radio Toyota 5661 (prawie identyczne jak to na zdjeciu wyzej) i problem w tym ze ktos wyciąl oryginalne koncowki mocy. Czy wiecie może jakie scalaki w nim siedziały??
    Pozdrawiam