Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wymiana karty dźwiękowej ze starej na nową nie znam nazwy nowej karty !

13 Sie 2014 23:07 978 4
  • Poziom 10  
    Witam po raz kolejny :P chcę wymienić kupioną karte dźwiekowa w serwisie komputerowym i nie wiem jak sie ona nazywa ale starą karte system znajduje a nowej nie znajduje, i sterowniki nie są zainstalowane z oczywistego powodu bo nie znam nazwy karty dźwiękowej a i jeszcze coś zintegrowana karta jest ZEPSUTA i mialem wlozoną nową ale postanowilem ją wymienić a to nazwa mojej płyty głównej to GIGABYTE M52L-S3P ziomek z serwisu sprawdzał ją na windows XP a ja mam win. 7 a więc możecie napisac jak zidentyfikować tą karte bo mam ją przed sobą a stara siedzi w slocie ;)
  • Moderator - Komputery Serwis
    Wyjmij starą kartę i włóż nową.
    Następnie wejdź w menadżera urządzeń i zamieść screena.
    Szymexx123 napisał:
    ożecie napisac jak zidentyfikować tą karte

Gdy będzie w slocie możesz użyć np. Everest'a i wygenerować pełny raport sprzętu-tam znajdziesz model.
  • Poziom 10  
    Screena mogę wrzucić około 1:00 ;) bo wtedy odpala mi transfer nocny a w menedżerze miałem około 4-6 wyświetlonych "urządzeń" z czego 1 to kamerka internetowa z wbudowanym mikro czyli zostało mi 5 zagadkowych urządzeń. W SIW chyba muszę sprawdzić ;) Stara karta to SB Live! Value czyli zostają mi 4 urządzenia : /

Dodano po 30 [minuty]:

Ok włożyłem nową karte i w evereście w zakładce Multimedia--->Dźwięki PCI/PnP mam 2 urządzenia :
    ATI Radeon HDMI @ ATI RV635 - High Definition Audio Controller PCI
    Oraz
    nVIDIA nForce 6100-400/405/420/430 (MCP61) - High Definition Audio Controller PCI

Co do menedżera to
    AMD High Definition Audio Device

Realtek High Definition Audio

Screaming Bee Audio

USB Microphone
    To ostatnie to mikrofon od kamerki internetowej która jest na USB calość

Dodano po 16 [minuty]:

Proszę o odpowiedź :/
  • Poziom 10  
    Dostanę jeszcze jakąś odpowiedź ? Proszę o pomoc !!!
  • Moderator - Komputery Serwis
    RADU23 napisał:
    wejdź w menadżera urządzeń i zamieść screena.