Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Kangoo - opłaca się kupić ?

kk00767 14 Sie 2014 14:18 1218 5
  • #1 14 Sie 2014 14:18
    kk00767
    Poziom 8  

Witam wszystkich !
    Renault Kangoo jest ekonomiczny ?
    Często się psuje ?
    Łatwo dostać do niego części ? Są one drogie czy tanie ?
    Z góry dziękuje za pomoc !

0 5
  • #2 15 Sie 2014 10:05
    sebek1071
    Poziom 13  

Witam.
    Mam od 4 lat Renault Kangoo z silnikiem 1.4 silnik nie do zajeżdżenia jedyne co wymieniałem to sprzegło bo poprzednia wlaścicielka go wykończyła co do dostepnosci czesci to nie wiem nie potrzebowalem takiej wiedzy :) Jedyne co wiem z cześci to ze filtry sa tanie :) Co do spalania z zaladowaną paką w 8-9l sie miesci

0
  • #3 16 Sie 2014 20:37
    SQLmaster
    Poziom 24  

sebek1071 napisał:
    Witam.
    Mam od 4 lat Renault Kangoo z silnikiem 1.4 silnik nie do zajeżdżenia jedyne co wymieniałem to sprzegło bo poprzednia wlaścicielka go wykończyła co do dostepnosci czesci to nie wiem nie potrzebowalem takiej wiedzy :) Jedyne co wiem z cześci to ze filtry sa tanie :) Co do spalania z zaladowaną paką w 8-9l sie miesci

+1 (z tym że nie wymieniałem sprzęgła) no i 1.4 to trochę muł, ale da się żyć.
    Nie mam go już ale kilka lat używałem i był OK.

0
  • #4 18 Sie 2014 12:17
    benekpp
    Poziom 15  

Zależy do czego. Na pewno nie jest to auto reprezentacyjne tylko do codziennej mozolnej pracy, rodzinny. Mój znajomy posiada ten sprzęt i generalnie go chwali, że niezawodny. Czasami w zimie przy -20 st c ciężko jest go odpalić ale za którymś razem się udaje.
    Średnie oceny znajdziesz pod tym linkiem http://moto.money.pl/opinie/renault,kangoo,oceny.html

0
  • #5 18 Sie 2014 12:57
    wariato
    Poziom 43  

kk00767 napisał:

Renault Kangoo jest ekonomiczny ?

Zależy z jakim motorem. Jaki chcesz kupić?

0
  • #6 18 Sie 2014 19:56
    chojinka
    Poziom 27  

Najczęściej pada coś w przednim zawieszeniu, silniki są wystarczające i jak dobrze trafisz to nie będziesz miał problemów. Osobiście wolał bym partnera lub berlingo, lepiej to wszystko wygląda wewnątrz, silniki i zawieszenie ok, klima fabrycznie i el szybki z przodu, czasami tempomat. Koszty eksploatacji podobne.

0