Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Suzuki Grand Vitara silnik grzeje się

14 Sie 2014 14:31 1719 6
  • Poziom 6  
    Po przejechaniu 10-20 km na trasie, wskażnik temperatury 90 stopni, strzałka jest pośrodku,szybkosć ta sama,droga prosta,wszystko cacy.Nagle wskażnik temperatury idzie w górę i zatrzymuje się w najwyższym górnym położeniu gorąca.Wtedy włączam ogrzewanie na maxa i strzałka wraca do położenia prawidłowego 90 stopni.Po przejechaniu 1-2 km mogę pokrętło ustawić na zimno i otworzyć okna.Radość nie trwa długo,bo po przejechaniu następnych 20 km,wszystko następuje od nowa.Jadę szybkością 80-100 W serwisie wymieniali termostat,nic to nie dało.Dodam ze płyn chłodniczy,poziom oleju,wszystko jak należy.Proszę o pomoc,może ktoś miał podobny problem.Pozdrawiam Henryk
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 43  
    Czujnik głupieje może. Od razu sie podnosi szybko?
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 6  
    No tak! Wszystko jest OK i nagle się podnosi?
  • Poziom 43  
    Stawiam na czujnik. Jeśli nic innego niepokojącego sie nie dzieje.
  • Poziom 6  
    Dziękuję za informację W poniedziałek będę w serwisie suzuki i powiem o czujniku
  • Poziom 39  
    Po drodze masz przewody, zasilanie referencyjne, pomiar temperatury realnej był robiony, czy opieramy się tylko o wariacje zegara? Sterownik silnika też monitoruje temperaturę, warto sprawdzić co on widzi.
  • Poziom 6  
    Witam Szanownego i przyznaję ze nic z tego nie rozumiem.Przepiszę to co napisałeś i udam się z tym do serwisu suzuki.Może coś z tego rozszyfrują. Miło mi że jesteś z Elbląga jak ja i chcesz mi pomóc.Pozdrawiam Henryk.